Indiškųjų ricinų aliejus, ekologiškas

Ricinų aliejus Padidinti

Indiškųjų ricinų aliejus, ekologiškas

Aliejus skatina plaukų augimą, mažina jų slinkimą, drėkina plaukus ir galvos odą. Jo antibakterinės savybės puikiai išvalo galvos odą ir užkerta kelią pleiskanų susidarymui. Ricinų aliejus storina ir tankina blakstienas bei antakius. Aliejus skverbiasi ypač giliai per odos sluoksnius, todėl mažina spuogus ir randus, padeda išlaikyti jaunatvišką, švytinčią odą.

PREKĖS INFORMACIJA

Botaninis pavadinimas: Ricinus communis

Šalto spaudimo, nerafinuotas ricinų aliejus spaudžiamas iš ricinmedžio sėklų. Grynas ricinų aliejus yra tirštas.

Jame gausu riebiųjų rūgščių - ricinolio, omega-9, omega-6 rūgščių, - dėl kurių aliejus veiksmingas.

SAVYBĖS:

  • naudojamas plaukų augimo skatinimui, gali padėti sudrėkinti išsausėjusius plaukus ir galvos odą, suteikia plaukams purumo ir žvilgesio. Indiškųjų ricinų aliejus gali padėti pašalinti iš galvos nešvarumus, taip užkirsdamas kelią atsirasti pleiskanoms. Reguliariai naudojant plaukų kaukes - plaukai tampa sveikesni ir atgauna žvilgesį bei sumažina plaukų galiukų šakojimąsi.
  • Ricinų aliejus naudojamas blakstienų ir antakių priežiūrai, nes gali padėti skatinti augimą. Todėl rekomenduojama kasdien prieš miegą nedideliu kiekiu aliejaus patepti blakstienas ir antakius. Ryte, jei aliejus nebus visiškai įsigėręs, nuplaukite vandeniu. Saugokite, jog aliejus nepatektų į akis.
  • Ricinų aliejuje esanti ricinolio rūgštis veikia kaip mažinanti spuogus ir tamsias dėmes šalinanti priemonė. Be to, šis aliejus skverbiasi per odos audinius giliau nei kiti augaliniai aliejai. Jis išvalo ir sudrėkina odą, apsaugo ją nuo išsausėjimo. Pašalinus spuogą su ricinų aliejumi, jo vietoje nelieka tamsesnių dėmelių. Ricinų aliejus padeda išlaikyti odą elastingą ir švytinčią. 


NAUDOJIMAS:

  • Plaukų kaukė ir plaukų galiukų rekonstruktorius: Ant plaukų šaknų, galvos odos ir plaukų galiukų paskirstykite nedidelį kiekį ricinų aliejaus . Užtepus per daug aliejaus, plaukai bus riebūs ir lipnūs. Plaukus uždenkite maišeliu ir įsukite į rankšluostį. Palaikykite 15-20 minučių ar net per naktį ir išplaukite šampūnu. Naudokite ricinų aliejų 6-8 savaites kaip kaukę kartą per savaitę ir pamatysite rezultatą.
    Norint geresnio efekto, įstatykite aliejų į karštą vandenį ir palaikykite kelias minutes, kol aliejus sušils. Tuomet šiltą aliejų tepkite ant plaukų, nes nuo šilumos plauko žvyneliai atsiveria ir aliejus geriau pasisavinamas.  Šiltas aliejus - nebrangi prabanga ir nauda jūsų plaukams. Ricinų aliejų galite maišyti su kitais augaliniais aliejais, jei norite skystesnės konsistencijos. Galite lašinti eterinių aliejų pagal savo plaukų tipą.
  • Spuoguotos odos priežiūrai: Norint naikinti spuogus, vakare užsidėkite ant veido karštu vandeniu suvilgytą rankšluostį ir palikite trumpam, kad oda įšiltų ir atsivertų poros. Tuomet užtepkite ant odos nedidelį kiekį ricinų aliejaus ir palikite per naktį. Kartokite procedūrą 1-2 kartus per savaitę ir jau po kelių savaičių pamatysite rezultatą.
  • Randų priežiūrai: Suvilgykite aliejumi švarų medžiagos gabalėlį ir kasdien uždėkite 1-2 valandoms ant rando. Taip pat galite tiesiog užtepti aliejaus ant rando ir palikti įsigerti.

Šis aliejus skirtas tik išoriniam naudojimui.

Patogesniam aliejaus naudojimui galite įsigyti pompą-dozatorių.


Sertifikavimas Ekologiškas
Išgavimo būdas Šalto spaudimo, nerafinuotas
Talpa 30, 50, 100
Kilmės šalis Indija

INGREDIENTS: Ricinus Communis Seed Oil

Pagrindinės riebiosios rūgštys: Palmitic acid, Stearic acid, Oleic acid, Ricinoleic acid, Linoleic acid, Linolenic acid, Eicosenoic acid

Biocos academy parduotuvės
Vilnius
BIOCOS academy
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  nedirba

VII:  nedirba

BIOCOS academy
Verkių g. 31C, Vilnius (Outlet Park) 09108 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-19:00

VII:  10:00-15:00

Kaunas
BIOCOS academy
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-14:00

VII:  nedirba

Partneriai
Mielai atsakysime į visus kylančius klausimus