Karališkojo stambiažiedžio jazminaičio ataras

13,00 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelyje bus 1 taškas kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,30 €.

Apie prekę

ATSILIEPIMAI

Kilmės šalis: Indija

Bot. Jasminum grandiflorum

Labiausiai paplitę yra dvi jazminaičio rūšys – Motia (arabinis jazminaitis) (Jasminum sambac) ir Karališkasis (stambiažiedis) jazminaitis (Jasminum grandilforum). Skiriasi jų savybės, kvapas.

Jazminų žiedai yra renkami po pietų arba naktį, rankomis, labai atsargiai. Jei žiedas sužalojamas, susigadina kvapas… Vienam mililitrui absoliuto reikia surinkti apie 8000 žiedų. Žiedai tokie trapūs, kad negali būti distiliuojami garais ir absoliutai gaminami naudojant sudėtingesnius ekstrahavimo būdus (anfleražo arba tirpikliais).

Aromaterapijoje karališkojo jazminaičio ataras naudojamas mažinti stresą, nerimą ir depresiją, aromatas laikomas afrodiziaku.

Jazminaitis labai naudingas vyriškų ir moteriškų energijų subalansavimui, taip pat pagilina jausmingumą, suteikia drąsos pasitikėti savo vidine išmintimi ir kūrybiškumu.

Karališkojo jazminaičio ataras yra natūralūs augaliniai kvepalai. Atarą galite tepti ant odos gryną, taip pat maišyti su augaliniais aliejais, kad kvapas būtų mažiau intensyvus. 

 

Susisiekite su mumis