SMM hialurono rūgšties milteliai

12,00 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelyje bus 1 taškas kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,30 €.

APIE PREKĘ

ATSILIEPIMAI

2/5/10 g bekvapiai baltos spalvos milteliai

INCI Name: SLMW Sodium hyaluronate

SMM (smulkios molekulinės masės) hialurono rūgštis - natūrali, biotechnologiškai išgaunama iš gliukozės, sojų peptonų ir mielių ekstrakto. Ji nėra gyvulinės kilmės.

Hialurono rūgštis populiariai vadinama „jaunystės fontanu“, nes hialuronas pagreitina audinių ląstelių atsinaujinimo procesus, gerina mikrocirkuliaciją, mažina odos sausumą, perštėjimą, skatina naujų odos ląstelių dauginimąsi ir žaizdelių gijimą.

Hialuronas taip pat išsaugo ląstelių struktūrą bei apsaugo nuo išorinių pažeidimų ir bakterinių infekcijų. Kadangi hialuronas sugeria ypač daug vandens, jis yra svarbus audinio hidratacijai, ląstelinėms funkcijoms.

SMM hialurono rūgšties milteliai išsiskiria savo super maža molekuline mase. Didelės masės hialuronas yra skaidomas fermentiniu būdu į mažesnius fragmentus. Mažesnė molekulinė masė padeda giliau skverbtis į odą.

Molekulinė masė: 8-15kDa.

Kosmetikos gamyboje: 0.1-10%. Didesnė procentinė dalis yra įmanoma dėl to, kad smulkesnės molukulinės masės hialuronas nesušoka į gumulus. Tačiau vis tiek yra tokia galimybė, todėl patartina naudoti plakimo šluotelę arba pridėti glicerino.

Naudojimas: drėkinantys geliai, drėkinantys kremai ir losjonai, senėjimą lėtinantys ir priešraukšliniai produktai, losjonai prieš/po saulės, gaminiai skirti jautriai arba sausai odai.

Susisiekite su mumis