Kiparisų (laukinių) eterinis aliejus

Laukinių kiparisų eterinis Padidinti

Kiparisų (laukinių) eterinis aliejus

Padeda sumažinti išsiplėtusias venas, ryškius kapiliarus, veido raudonį, tinka itin riebiai veido odai, mažinti aknei, mažina celiulito požymius. Kiparisų eterinis aliejus yra dezodorantas ir sutraukiamoji priemonė, mažinanti prakaitavimą ir nemalonų kvapą. Aliejus baido vabzdžius, apsaugo šunis nuo blusų.

 

PREKĖS INFORMACIJA

5 ml

Lotyniškas pavadinimas: Cupressus sempervirens

Kilmės šalis: Kreta

Sertifikatai: neekologiškas

Chemotipas (pagrindiniai komponentai)alpha-Pinene, delta-3-Carene,

alpha-Terpineol acetate, Myrcene

Išgavimo būdas: distiliavimo

Augalo dalis: šakos, lapai

Aromatas: šviežias, medžio, gilaus balzamiko aromatas, dūminis

Nata: vidurinė

Panaudojimo būdai: aromaterapijai, kosmetikai, parfumerijai. Naudojamas garinimui elektriniuose eterinių aliejų garintuvuose, keraminiuose garintuvuose, inhaliacijoms, aromaterapinėse voniose, masažams, kompresams, įtrinimams.
Panaudojimas kosmetikos gamyboje: naudojamas priemonėse, mažinančiose išsiplėtusias venas, ryškius kapiliarus, taip pat esant veido raudoniui, itin riebiai veido odai, aknei. Kipariso eterinis aliejus naudojamas priemonėse, kurios mažina celiulito požymiams. Dezodorantuose, priemonėse padedančiose mažinti prakaitavimą ir nemalonų kvapą, todėl naudingas prakaituojančioms pėdoms. Naudojamas priemonėse nuo vabzdžių, nuo blusų šunims.

Naudojimas: įlašinti 8-10 lašų į 30 ml veido kremo, norint sumažinti veido raudonį, išsiplėtusius kapiliarus, subalansuoti riebią veido odą ar mažinti aknę. 20 lašų galima įlašinti į mėgiamą šampūną, siekiant sumažinti pleiskanų atsiradimą. Kiparisų eterinio aliejaus galite įlašinti ir į mėgiamą hidrolatą, 50 ml buteliukui užteks 10 lašų eterinio aliejaus.

Alchemija: kiparisų eterinis aliejus maišomas ir puikiai dera su bergamotės, kvapiųjų šalavijų, levandų, rozmarinų, frankincenso, kadagio, sandalmedžio ir visų citrusų eteriniais aliejais.

Įspėjimai: Nėštumo metu naudoti nerekomenduojama.

Kiparisų eterinis aliejus kvepia mediena ir švelniu prieskoniu, dažnai apibūdinamas kaip gaivus vyriškas kvapas. Kiparisų pavadinimas kilo iš graikiško žodžio „sempervirens“, reiškiančio „amžinas“. Be to, legenda byloja, kad kryžius, ant kurio buvo nukryžiuotas Kristus, buvo pagamintas iš kipariso medienos, todėl kiparisas siejamas su amžinybe. Kiparisų garbei pavadinta ir Kipro sala (Cypress), kur kiparisai yra garbinami nuo seno.

Poveikis emocijoms Balansuoja/harmonizuoja, Ramina/atpalaiduoja, Streso valdymui
Poveikis aplinkai Valantys/dezinfekuojantys, Pirčiai
Kosmetikai ir masažams Veido kosmetikai, Regeneruojamieji, Sportuojant/raumenims, sąnariams, Kvėpavimui, Priešuždegiminiai, Spazmolitiniai
Pagal amžiaus grupes Besilaukiančioms/nėščiosioms, Gimdyvėms/žindančioms
Pagal išgaunamas augalo dalis Lapų, Spygliuočių
Sertifikavimas Laukinių augalų
Parfumerinė nata Vidurinė nata
Išgavimo būdas Distiliavimo
Biocos academy parduotuvės
Vilnius
BIOCOS academy
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  nedirba

VII:  nedirba

BIOCOS academy
Verkių g. 31C, Vilnius (Outlet Park) 09108 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-19:00

VII:  10:00-15:00

Kaunas
BIOCOS academy
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-14:00

VII:  nedirba

Partneriai
Mielai atsakysime į visus kylančius klausimus