Laukinių kiparisų eterinis Padidinti
Susijusios prekės

Kiparisų (laukinių) eterinis aliejus

5,20 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

Apie prekę

Komentarai

3 / 5 ml

Cupressus sempervirons

Kilmės šalis: Kreta

Kiparisų eterinis aliejus kvepia mediena ir švelniu prieskoniu, dažnai apibūdinamas kaip gaivus vyriškas kvapas. Kiparisų pavadinimas kilo iš graikiško žodžio „sempervirens“, reiškiančio „amžinas“. Be to, legenda byloja, kad kryžius, ant kurio buvo nukryžiuotas Kristus, buvo pagamintas iš kipariso medienos, todėl kiparisas siejamas su amžinybe. Kiparisų garbei pavadinta ir Kipro sala (Cypress), kur kiparisai yra garbinami nuo seno.

Kiparisų eterinį aliejų rekomenduojama naudoti kosmetikoje, kai norima sumažinti išsiplėtusias venas (nemasažuoti, o tik švelniai patepti), ryškius kapiliarus, taip pat esant veido raudoniui, itin riebiai veido odai, aknei. Kipariso eterinis aliejus naudojamas esant celiulito požymiams.

Kiparisų eterinis aliejus yra ir dezodorantas, ir sutraukiamoji priemonė, padedanti mažinti prakaitavimą ir nemalonų kvapą, todėl naudingas prakaituojančioms pėdoms. Kelis lašus aliejaus galima įpilti į vonelę kojoms apsiplauti.

Aliejus naudojamas norint atbaidyti vabzdžius, apsaugoti šunis nuo blusų.

Kiparisų eterinio aliejaus nerekomenduojama naudoti nėštumo laikotarpiu.

Eterinį aliejus garinamas esant bronchitui, astmai, taip pat norint nuraminti mintis, atsikratyti pykčio.

Nėštumo metu naudoti nerekomenduojama.

Naudojimas: įlašinti 8-10 lašų į 30 ml veido kremo, norint sumažinti veido raudonį, išsiplėtusius kapiliarus, subalansuoti riebią veido odą ar mažinti aknę. 20 lašų galima įlašinti į mėgiamą šampūną, siekiant sumažinti pleiskanų atsiradimą. Kiparisų eterinio aliejaus galite įlašinti ir į mėgiamą hidrolatą, 50 ml buteliukui užteks 10 lašų eterinio aliejaus.

Kiparisų alchemija: kiparisų eterinis aliejus maišomas ir puikiai dera su bergamotės, kvapiųjų šalavijų, levandų, rozmarinų, frankincenso, kadagio, sandalmedžio ir visų citrusų eteriniais aliejais.

Susisiekite su mumis