Pipirų juodųjų eterinis aliejus Padidinti
Susijusios prekės

Pipirų (juodųjų) eterinis aliejus

5,50 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

Apie prekę

Charakteristikos

Komentarai

Piper nigrum oil

Kilmės šalis: Indija

Šis aliejus yra kilęs iš Rytų Azijos. Tolimuosiuose Rytuose jau daugiau kaip 4000 metų pipirai žinomi ir kaip vaistiniai augalai, ir kaip prieskoniai. Eterinis aliejus gali būti nuo beveik bespalvio iki blyškiai žalio, vėliau pagelsta. Pagrindinė jo sudedamoji dalis yra piperinas, o kvapas yra maloniai šiltas, primenantis šviežių pipiro grūdelių, turi būdingą stiprumą, kuris jaučiamas paragavus. Eterinis aliejus yra išgaunamas distiliuojant lapus.

Savybės:

Masažams: Malšina raumenų skausmus, šalina nuovargį, nelankstumą. Svarbu neperdozuoti, nes gali sudirginti odą.

Tinka sportininkams, šokėjams masažuojant prieš treniruotę ar pasirodymą, nes greičiau apšildo raumenis bei padeda nepervargti, net pasiekti geresnių rezultatų:

Rozmarinų + juodųjų pipirų mišinys (būtinai atskiestas baziniu aliejumi – sezamų, migdolų ar kt.) yra mėgstama priemonė maratono bėgikų, kurių teigimu, jis pagerina rezultatus bei sumažina raumenų nuovargį bei skausmą.

Alchemija: Šis eterinis aliejus maišomas su eukaliptų, levandų, ramunėlių, mandarinų, pušų, rozmarinų, citrinų eteriniais aliejais. Paprastai naudojamas mažose koncentracijose tam, kad sustiprintų/“paryškintų“ kvapų formules.

Chemotipas: juodųjų pipirų aliejuje yra limoneno, pineno, myrceno, beta caryofileno, linalolo, alfa terpenenų.

Be šių elementų juodųjų pipirų aliejuje gausu mineralų ir vitaminų: kalcio, magnio, vitamino K, beta karoteno, fosforo, seleno.

 

Naudota literatūra:

Patricia Davis. Aromaterapija nuo A iki Ž, Kaunas, 2010

https://www.organicfacts.net/health-benefits/essential-oils/health-benefits-of-black-pepper-essential-oil.html

 

Savybės Tonizuojantys, Dezinfekuojantys, Priešuždegiminiai
Parfumerinė nata Vidurinė nata

Susisiekite su mumis