ŠAMPŪNAMS, PRAUSIKLIAMS 

ŠAMPŪNAMS, PRAUSIKLIAMS

Įvairūs kosmetikos gamybos ingredientai, kurie padės sukurti gerą drėkinantį kūno prausiklį, švelnų kondicionuojantį šampūną ar makiažo valiklį.

Grid
List
 • Naudojama odos ir plaukų priežiūros priemonėse. Avižų milteliai atgaivina ir atjaunina odą, didina plaukų apimtį, skatina kolageno gamybą, natūralus antioksidantas, veikia kaip priešuždegiminis preparatas, tirština kosmetikos produktus.

  2,00 €
 • Tai vandeninis ploviklis, gaunamas iš kokoso aliejaus. Šis ploviklis gerai putoja ir intensyviai drėkina. Naudojamas šampūnuose, vonios putose, skystuose rankų muiluose kaip antrinis ploviklis. Sukuria malonų pojūtį odai bei  tirštesnę kosmetikos priemonės tekstūrą.

  2,00 €
 • Glicerinas - tai 100% natūralus drėkiklis, absorbuojantis ir išlaikantis odoje drėgmę, pritraukiantis jos iš gilesnių odos sluoksnių. Todėl glicerinas itin tinkamas sausos ar jautrios odos priežiūros priemonėse.

  1,75 €
 • VegeMoist yra skirtas pagerinti sausos, brandžios, pažeistos odos išvaizdą. Augalinis drėkiklis nedirgina odos, skatina kolageno gamybą, gerina jos elastingumą, apsaugo nuo oksidacijos. Jis drėkina galvos odą, kondicionuoja ir gerai putoja, plaukai tampa blizgūs ir paklusnūs.

  2,90 €
 • Putojanti soja naudojama kosmetikos priežiūros priemonėse, siekiant nuraminti sudirgusią odą. Tai švelnus ploviklis, sukuriantis standžias putas, puikiai išplaunantis nešvarumus, tačiau nesausinantis odos. Veikia kaip kondicionuojanti medžiaga šampūnuose, dažuose, raminančiose, atpalaiduojančiose kaukėse.

  3,50 €

Susisiekite su mumis