Prekes dažniausiai išsiunčiame tą pačią dieną!  l   Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 35€

HARMONIJA eterinių aliejų mišinys

Eterinių aliejų mišinys HARMONIJA Padidinti

HARMONIJA eterinių aliejų mišinys

Eterinių aliejų mišinys, padedantis kurti harmoniją tarp žmogaus emocijų ir jį supančios aplinkos. Mišinys padeda subalansuoti protą ir emocijas, gali padėti įveikti stresą, depresiją, pasiekti dvasinę darną. Sudėtyje esantys aliejai kelia nuotaiką, įkvepia pozityviai mąstyti. Rekomenduojamas ramiai ir harmoningai atmosferai patalpose kurti.

9,90 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

PREKĖS INFORMACIJA

Eterinių aliejų mišinys, padedantis kurti ir harmoniją tarp žmogaus emocijų ir jį supančios aplinkos. Mišinys padeda subalansuoti protą ir emocijas, gali padėti įveikti stresą, depresiją, pasiekti dvasinę darną. Sudėtyje esantys aliejai kelia nuotaiką, įkvepia pozityviai mąstyti. Rekomenduojamas ramiai ir harmoningai atmosferai patalpose kurti.

Sudėtis:

  • Levandų aliejus padeda įveikti galvos skausmą, migreną, depresiją, emocinį stresą, padeda užmigti ir skatina kokybišką miegą. Levandų aliejus ypač veikia esant baimėms, nerimui.

  • Bergamočių aliejus  ramina, padeda atsipalaiduoti, įveikti nemigą;

  • Frankincenso aliejus. Viena iš Trijų Karalių dovanų kūdikėliui Kristui buvo frankincenso (bosvelijų) smilkalai. Antikos laikais frankincenso sakai buvo deginami ant altorių ir šventyklose, nes jie sulėtina ir pagilina kvėpavimą, o tai nuramina ir įkvepia melstis bei medituoti. Frankincensas aromaterapijoje naudojamas, kai žmogus siekia dvasinės ramybės, ieško atsipalaidavimo, išlaisvinto proto. Ypač vertinamas esant depresijai, nerimui, dvasiniam negatyvumui.

  • Vetiverijų aliejus harmonizuoja, ramina, atpalaiduoja, suteikia jėgų, mažina pernelyg didelį jautrumą aplinkai.

  • Santalų aliejus “įžeminantis” ir subalansuojantis protą ir emocijas, raminantis, atpalaiduojantis, skirtas meditacijoms, apmąstymams, garinamas esant nerimui ir depresijai. Santalas padeda įveikti stresines situacijas, surikiuoja mintis, gali padėti priimti tinkamą sprendimą.

Eterinių aliejų mišiniai sukurti, atsižvelgiant į eterinių aliejų chemines bei aromaterapines savybes, pagrįstas aromaterapeutų rekomendacijomis bei tyrimais. Aromaterapija gali būti naudinga valant patalpų orą, gerinant bendrą savijautą, padedant mažinti stresą, kūno svorį, siekti užsibrėžtų tikslų, harmonijos ir dvasinės ramybės.

Eteriniai aliejai mišiniuose papildo vienas kitą bei veikia sinergiškai, t.y. turi stipresnį poveikį emocijoms, gerai savijautai bei dvasinei sveikatai už pavienius eterinius aliejus. Mišiniuose naudojami tik natūralūs aukščiausios kokybės gryni eteriniai aliejai, suteikiantys galimybę mėgauti aromaterapijos poveikiu.

Mišinių naudojimas:

  • 3-5 lašus mišinio garinkite aromatinėse lempose arba paskleiskite aromatų difuzoriumi;

  • Įkvėpkite tiesiogiai iš buteliuko. Eteriniai aliejai per uoslės organus patenka į kraują ir veikia emocijas bei mūsų savijautą.

  • Masažams, įtrinimams, kvėpinimuisi skieskite su baziniu aliejumi (migdolų, sezamų, ar kt.): 10 lašų mišinio į 10 ml. (du valgomieji šaukštai) bazinio aliejaus;

  • Pilkite į vonią, praskiedę su kastilijos muilu: 10 lašų mišinio į 10 ml. kastilijos muilo. Nelašinkite mišinio tiesiai į vandenį, nes aliejai netirpsta vandenyje, bet plūduriuoja paviršiuje, todėl gali patekti ant odos ir ją sudirginti.

  • Lašinkite 3 lašus ant drėgnos servetėlės ir dėkite į spintą ar drabužių džiovintuvą, kad pakvėpinti drabužius. Būkite atsargūs, nes aliejai gali ištepti baltos spalvos drabužius.

Svarbu! Gryni eterinių aliejų mišiniai ant odos nenaudojami. Mišinius būtina skiesti su baziniais aliejais.

Jei eterinių aliejų mišinys sudirgintų odą, ją būtina valyti bet kokiu baziniu aliejumi, kurį turite (alyvuogių, saulėgražų ar kt.). Nenaudokite vandens eteriniams aliejams nuplauti, nes vanduo dar giliau perneš eterinius aliejus į odą ir tik sustiprins sudirginimą.

Siekiant išsaugoti vertingas eterinių aliejų savybes, eterinių aliejų mišinius laikykite tamsioje vėsioje vietoje.

Talpa 5ml

INGREDIENTS: Boswellia carterii, Lavandula angustifolia, Citrus bergamia, Santalum austrocaledonicum, Vetiveria zizanioides

Susijusios prekės
Žmonės, kurie pirko, pirko ir...
Vilnius
Kaunas
Partneriai
BIOCOS
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

BIOCOS
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Vilnius
BIOCOS
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Kaunas
BIOCOS
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Partneriai