Net 10% grįžta premijos taškais registruotiems pirkėjams!  l   Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 35€

Nimbamedžių aliejus, ekologiškas, 30ml

Nimbamedžių aliejus, ekologiškas, 30ml

Nimbamedžio aliejus rekomenduojamas probleminei odai su padidėjusia riebalinių liaukų sekrecija, pūlingais spuogeliais, išsiplėtusiomis poromis. Taip pat aliejus yra labai veiksmingas ir 100% natūralus pesticidas, naudojamas ekologiniuose ūkiuose, kai siekiama atsikratyti kenkėjų, saugoti aplinką.

8,50 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

PREKĖS INFORMACIJA

Botaninis pavadinimas: Azadirachta Indica

Nimbamedžių aliejus – tirštas, stipraus kvapo, natūralus šalto spaudimo, nerafinuotas grynas aliejus, vėsioje temperatūroje sutirštėjantis iki pastos konsistencijos. 

NAUDOJIMAS KOSMETIKOJE:

Aliejuje gausu riebiųjų rūgščių, vitamino E bei būtiniausių amino rūgščių. Nimbamedžių aliejų rekomenduojama naudoti kosmetikos gaminiuose probleminei odai su padidėjusia riebalinių liaukų sekrecija, pūlingais spuogeliais, išsiplėtusiomis poromis. Dėl stiprių regeneruojančių savybių nimbamedžio aliejus naudojamas odos elastingumą gerinančiuose, drėgmės balansą atstatančiuose, odą regeneruojančiuose mišiniuose. Aliejinis mišinys su nimbamedžio aliejumi gali būti naudojamas paraudimams, niežuliui mažinti, odos būklei gerinti, plaukams stiprinti.

NAUDOJIMAS ANT ODOSgryną nimbamedžių aliejų rekomenduojama tepti labai plonu sluoksniu ant sudrėkintos odos arba maišyti su kitais aliejais ar sviestais. Nimbamedžių aliejus suskystėja šiek tiek pašildžius.

 NAUDOJIMAS GYVŪNAMS:

Tai saugus aliejus šunims, katėms ir kitiems gyvūnas, kei reikia kovoti su parazitais - blusomis, erkėmis. Naudokite šį aliejų mišiniuose su natūraliu skystu kastilijos muilu ir eteriniais aliejais.

Purškalas šunims ir katėms nuo blusų:

1 litras vandens

1 valgomasis šaukštas nimbamedžio aliejaus

1  valgomasis šaukštas kastilijos muilo

Nimbamedžio aliejų sumaišykite su kastilijos muilu. Šunų purškalą papildykite eteriniais aliejais, sustiprinančiais antiparazitinį poveikį - atlasinių kedrų, citronelų, levandų eteriniais aliejais. Katėms eterinių aliejų nenaudokite.

Pasigamintą aliejų ir muilo mišinį supilkite į purkštuvą ir į jį pilkite litrą vandens. Suplakite ir naudokite tiesiai ant kailio kelis kartus per dieną. Naikinant blusas, reikėtų kasdien naudoti ne trumpiau kaip 2 savaites.

NAUDOJIMAS EKOLOGIŠKAME ŪKYJE:

Nimbamedžių aliejus žinomas kaip natūralus pesticidas, todėl naudojamas ekologiniuose ūkiuose, kai siekiama atsikratyti kenkėjų, saugoti aplinką ir nepakenkti žmogui. Šis aliejus naikina parazitus, utėles, atbaido vabzdžius ir erkes. Nimbamedžių aliejus efektyviausias, kai naudojamas profilaktiškai. Rekomenduojama juo purkšti kiekvieną derlių ar sezoną.

NAUDOJIMAS AUGALŲ APSAUGAI NUO KENKĖJŲ: nimbamedžių aliejų pašildykite karšto vandens vonelėje, sumaišykite 8 ml šalto spaudimo nimbamedžių aliejaus su 1 litru šilto vandens ir 5 ml skysto muilo (geriausia kastilijos muilo). Stipriai suplakite mišinį, ir jei paviršiuje dar liko aliejaus, papildomai įpilkite truputį muilo, kol aliejus išsimaišys. Šiuo mišiniu pukškite kambarinius arba lauke augančius augalus, ypač po jų lapais. Geriausio rezultato pasieksite mišiniu purškiant augalus kas tris dienas dvi savaites.

Kiekis 30 ml
Tinka gyvūnams Šunims, Katėms
Sertifikavimas Ekologiškas, Kosher ir HALAL sertifikuotas
Išgavimo būdas Šalto spaudimo, nerafinuotas

Ingredients: Melia Azadirachta Seed Oil

Pagrindinės riebiosios rūgštys: Palmitic acid, Stearic acid, Oleic acid, Linoleic acid, Linolenic acid, Arachidic acid

Susijusios prekės
Žmonės, kurie pirko, pirko ir...
Vilnius
Kaunas
Partneriai
BIOCOS
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

BIOCOS
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Vilnius
BIOCOS
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Kaunas
BIOCOS
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Partneriai