Mūsų veikla

 

ikurejos

Susidomėjusios sveiku gyvenimo būdu bei atradusios gamtos medžiagų efektyvumą grožiui, 2009 m. Jolanta Cinaitienė ir Dalia Nosevičienė įkūrė Biokosmetikos akademiją - vieną pirmųjų įmonių Lietuvoje, gaminančių natūralią kosmetiką.

2016 m. Biokosmetikos akademija savo gaminiams suteikė prekės ženklą “BIOCOS academy”. Šiuo metu įmonėje dirba 13 darbuotojų. BIOCOS kosmetikos bei kokybiškų natūralių žaliavų galima įsigyti internetu bei firminėse ar partnerių kosmetikos parduotuvėse visoje Lietuvoje ir kai kuriose Europos šalyse.

Biokosmetikos gamybos laboratorija veikia Kaune. Čia kuriamos naujos Biokosmetikos gaminių receptūros, gaminama BIOCOS prekės ženklu pažymėta kosmetika, vykdoma užsakomoji gamyba (Private label), žaliavų išpilstymas.

gamyba

pilstymas

aliejai

biocos

produkcija

klijavimas

Kuriant biokosmetiką, bendradarbiaujame su mokslininkais, ieškome naujų, neatrastų natūralių žaliavų ir jų išgavimo bei panaudojimo formų. Atliekant gaminių tyrimus bendradarbiaujame su Kauno technologijos universitetu. Kartu su Liuksemburgo mokslininkais kuriame inovatyvią kosmetikos liniją su aktyvintais spirulinos dumbliais, stabdančiais odos senėjimo procesus bei galinčiais pakeisti sintetines botokso injekcijas.

Misija – subalansuoti 100 % natūralumą bei kosmetikos gaminių efektyvumą puoselėjant, jauninant odą, sprendžiant odos problemas. Atrasti natūralius, augalinius sintetinių aktyvių ingredientų (botokso, hialurono, kolageno) atitikmenis ir juos pritaikyti bio-kosmetikoje. Skatiname klientus namuose gaminti ir naudoti natūralią kosmetiką, atsisakyti sintetinės kosmetikos, rinktis gaminius ne pagal pakuotę, bet pagal jos sudėtį.

Vizija – dėmesingai aptarnaujant kiekvieną klientą bei atsirenkant aukščiausios kokybės žaliavas būti natūralios kosmetikos ir natūralių ingredientų kosmetikos gamybai rinkos lydere, kurios prekės ženklas reiškia kokybę, patirtį bei efektyvumą.

Tikslas - kosmetikos gaminiuose subalansuoti gamtos medžiagų įvairovę su aktyviais augaliniais ingredientais bei užtikrinti natūralių kosmetikos gaminių efektyvumą. Atrinkti ir sudaryti sąlygas kosmetikos gamintojams bei pradedantiems parfumeriams įsigyti aukščiausios kokybės gamtos dovanų bei aktyvių ingredientų, dalintis žiniomis, kaip natūraliai puoselėti grožį.

Mūsų vertybės

 

100% NATŪRALUMAS IR AUGALINIAI INGREDIENTAI

BIOCOS – 100% natūrali, augalinė kosmetika. Be kompromisų!

BIOCOS kosmetikoje nenaudojame vandens, o mūsų kremai kuriami hidrolatų - gėlių vandens - pagrindu. BIOCOS praturtina kosmetikos gaminius aktyviomis medžiagomis iš gamtos – biohialuronu, kosmetiniu šilku, dumbliais, aukščiausios terapinės klasės eteriniais aliejais, vitaminais, augaliniais ekstraktais, alpha hidroksi rūgštimis, kurių dėka biokosmetika tampa dar efektyvesnė. Gamyboje naudojame tik nerafinuotus aliejus, kurių masinės kosmetikos gamintojai vengia dėl itin aukštos kainos.

Biokosmetikoje nenaudojame parfumų, ftalatų, SLS, parabenų, sintetinių priedų ir konservantų, todėl mūsų gaminiai ne tik puoselėja grožį, bet ir yra saugūs naudoti net ir vaikams.

ATSAKINGAS POŽIŪRIS

BIOCOS YRA DRAUGIŠKA GYVŪNAMS. Neatliekame bandymų su gyvūnais, mūsų nauji gaminiai testuojami laboratorijoje, o poveikis odai nustatomas dermatologiniais tyrimais bei pagal savanorių, išbandžiusių gaminį, vertinimus.

VEGANIŠKA. BIOCOS gaminiuose nenaudojame gyvulinės kilmės ingredientų.

SĄŽININGA PREKYBA. BIOCOS vadovaujasi sąžiningos prekybos principais, todėl mūsų veikla grindžiama sąžiningomis kainomis, pagarba gamtai ir jos ištekliams, veiklos skaidrumu bei dialogu ir sąžiningumu, bendraujant su klientais.

 

SAUGI PAKUOTĖ

Stiklas – neatskiriama ekologijos dalis ne tik dėl to, kad yra lengvai perdirbamas, bet ir dėl gaminio kokybės užtikrinimo. Tamsaus stiklo pakuotėse kosmetika ilgiau išlieka šviežia, nes tamsus stiklas saugo gaminius nuo neigiamo šviesos poveikio, oksidacijos, mikrobiologinės taršos. Be to, moksliniais tyrimais įrodyta, kad daugelio plastiko pakuočių mikro dalelės (monomerai, ftalatai) neišvengiamai patenka į gaminį, dėl ko nukenčia gaminio kokybė bei vartotojų sveikata. Jei dėl vartotojo patogumo vis dėlto būtina naudoti lengvą pakuotę, renkamės tik aukščiausios kokybės - PET pakuotę, kuri, priešingai nei plastikas (PVC), yra 100% perdirbama, be to, suirdama neišskiria kenksmingų medžiagų.

skirtinis dėmesys kiekvienam klientui

Siekiame, kad mūsų klientas būtų 100 % patenkintas, todėl labai vertiname Jūsų nuomonę ir suteikiame Jums kokybiškas prekes bei paslaugas. Jei Jūsų įsigytas BIOCOS gaminys (kremas, balzamas, prausiklis ar kt.) dėl bet kokių priežasčių neatitiko Jūsų lūkesčių, pakeisime kosmetiką į kitą gaminį. Kreipkitės į mus net tais atvejais, kai BIOCOS gaminį įsigijote mūsų partnerių parduotuvėje bet kur Lietuvoje.

Susisiekite su mumis