Nerolio eterinis aliejus

Nerolio eterinis aliejus Padidinti

Nerolio eterinis aliejus

PREKĖS INFORMACIJA

Neroliu vadinamas eterinis aliejus, išgaunamas iš apelsinmedžio žiedų. Aliejus yra tirštas, tamsiai rudos spalvos. Jo kvapas – saldžiarūgštis.  Nerolis dažnai naudojamas kvepaluose. Šis eterinis aliejus yra maišytas su simondsijų (jojobos) baziniu aliejumi. Vienam litrui nerolio eterinio aliejaus išgauti reikia apie 3 tonų žiedų, todėl grynas aliejus yra labai brangus, todėl maišomas su baziniu aliejumi.

Nerolio eterinis aliejus pasižymi šiomis savybėmis: antidepresantas, afrodiziakas, antiseptikas, baktericidinis, stimuliuojantis širdies veiklą, padedantis nuo vidurių pūtimo, naikinantis randus, dezinfekuojantis, antispazminis, tonizuojantis.

Nerolio eterinio aliejaus nauda sveikatai:

Antidepresantas: padeda esant depresijai, nerimui, pakelia nuotaiką, nuramina stresą. Jis gali būti naudojamas prieš bet kokį stresą keliantį įvykį: pokalbį, egzaminą, viešą pasirodymą ir kt. Kankinant nemigai, nerolio lašinkite ant vidinės pagalvės pusės, išsimaudykite vonioje su keliais lašais nerolio ar pagarinkite jo vakare. Nerolis ypač naudojamas aromaterapijoje.

Odai: svarbiausios nerolio eterinio aliejaus ypatybės – minkština odą ir skatina augti naujas ir sveikas odos ląsteles. Taip pat aliejus padeda išlaikyti drėgmę ir aliejaus balansą. Šis eterinis aliejus tinka visų tipų odai.

Afrodiziakas: ne tik sužadina jausmus ir didina libido, bet padeda esant šaltumui, frigidiškumui ir impotencijai. Tačiau jis neveikia tiesiogiai hormoninės sistemos, kaip kai kurie kiti eteriniai aliejai, jo poveikis jaučiamas labiau dėl nervinės įtampos, nerimo mažinimo.

Baktericidinis: naikina bakterijas.

Randams: ypač gerai naikina randus, strijas, aknės, nudegimų, raupsų paliktas žymes.

Antiseptinis: apsaugo žaizdas nuo infekcijų ir stabligės.

Dezodorantas: panaikina kvapus, todėl naudojamas kūno aromatams, oro gaivikliuose, garinamas. Nerolio eterinis aliejus ne tik panaikins nemalonų kvapą, bet ir dezinfekuos patalpas.

Raminantis: nerolis ramina, padeda atsikratyti susirūpinimo, sielvarto, pykčio, depresijos ir susierzinimo. Atpalaiduoja kūną ir sielą.

Tonizuojantis: gerai sveikatą, teigiamai veikia medžiagų apykaitą, cirkuliaciją ir stiprina imunitetą.

Nėštumas: Nerolį gali saugiai naudoti net nėščios moterys, ypač rekomenduojamas aliejų mišiniuose nuo strijų.

Nerolio alchemija: nerolio eterinis aliejus dera su visais citrusiniais eteriniais aliejais, taip pat su benzoino, pelargonijų, levandų, jazminų, Ylang-Ylang, rozmarinų ir sandalmedžio eteriniais aliejais.

Prekė:

Biocos academy parduotuvės
Vilnius
BIOCOS academy
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  nedirba

VII:  nedirba

BIOCOS academy
Verkių g. 31C, Vilnius (Outlet Park) 09108 Vilnius Lithuania

I-V:  11:00-18:00

VI:  11:00-18:00

VII:  11:00-16:00

Kaunas
BIOCOS academy
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-14:00

VII:  nedirba

Partneriai
Mielai atsakysime į visus kylančius klausimus