Šalavijų eterinis aliejus

Šalavijų eterinis aliejus Padidinti

Šalavijų eterinis aliejus

PREKĖS INFORMACIJA

Kvapiųjų šalavijų eterinis aliejus ramina odą, dezodoruoja, tonizuoja, naikina bakterijas, mažina mėšlungį,  afrodiziakas, padeda virškinti, pakelia nuotaiką, ramina nervus, malšina skausmą.

Kvapiųjų šalavijų eterinis aliejus išgaunamas distiliavimo būdu iš augalo pumpurų ir lapų.

Kvapiųjų šalavijų eterinio aliejaus nauda sveikatai:

Antidepresantas: efektyviai kovoja su depresija. Jis gali būti labai naudingas kenčiantiems nuo depresijos dėl nesėkmės karjeroje ar meilėje, nesaugumo jausmo, vienatvės ar kitų panašių priežasčių.

Kūnui: stiprina dantenas skalaujas vandeniu, į kurį įlašinti keli lašeliai eterinio aliejaus. Aliejus tonizuoja ir jaunina odą, raumenis ir plaukų folikulus, stabdo plaukų slinkimą. Eterinis aliejus mažina odos, ypač galvos, riebalų gaminimąsi, todėl jo galima įpilti į plaukams perskalauti skirtą vandenį, naudoti šampūnuose ir kondicionieriuose. Jis padeda ir nuo pleiskanų.

Antibakterinis: šis aliejus naikina bakterijas ir užkerta kelią naujoms infekcijoms. Galima juo šalinti bakterijas, patenkančias į mūsų kūną per vandenį ar maisto medžiagas. Padeda greičiau atsigauti po gripo, kai vargina bendras silpnumas.

Afrodiziakas: ne tik sužadina jausmus ir didina libido, bet padeda mažinti "šaltumą", frigidiškumą ir impotenciją, psichologines problemas, susijusias su seksualumu. Jis efektyvus tiek vyrams, tiek moterims.

Antispazminis: mažina raumenų spazmus, spazminį kosulį, pilvo ir galvos skausmus. Tinkamas sergant migrena. Turi šildomąjį poveikį.

Antiseptinis: žaizdas apsaugo nuo infekcijos ir stabligės.

Dezodorantas: panaikina kvapus, todėl naudojamas kūno aromatams, oro gaivikliuose, garinamas.

Moterims: aliejus naudingas moterims, kurių menstruacinis ciklas sutrikęs ar vėluoja. Tačiau eterinį aliejų reikėtų naudoti tik pirmoje menstruacijų pusėje, nes vėliau gali sukelti stiprų kraujavimą. Jis taip pat mažina skausmus, padeda esant galvos svaigimui, susierzinimui, menopauzės metu.

Perspėjimas: Nevartoti alkoholio, kai naudojate kvapiųjų šalavijų eterinį aliejų, nes šis derinys gali sukelti košmarus. Prieš vairuojant, taip pat nepatariama daryti masažų su šiuo eteriniu aliejumi, nes žmogus gali labai atsipalaiduoti ir tapti mieguistas. Nevartoti nėštumo metu! Patariama terapiškai naudoti tik kvapiųjų šalavijų eterinį aliejų, nes vaistinių šalavijų eteriniu aliejumi galima apsinuodyti.

Kvapiųjų šalavijų alchemija: kvapiųjų šalavijų eterinis aliejus dera su citrinų, žaliųjų citrinų, apelsinų ir kitais citrusiniais vaisiais, taip pat su levandų, pušų, kadagių, pelargonijų, sandalmedžio, jazminų ir frankincenso eteriniais aliejais.

Prekė:

Biocos academy parduotuvės
Vilnius
BIOCOS academy
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  nedirba

VII:  nedirba

BIOCOS academy
Verkių g. 31C, Vilnius (Outlet Park) 09108 Vilnius Lithuania

I-V:  11:00-18:00

VI:  11:00-18:00

VII:  11:00-16:00

Kaunas
BIOCOS academy
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-14:00

VII:  nedirba

Partneriai
Mielai atsakysime į visus kylančius klausimus