Ravintsarų eterinis aliejus Padidinti

Ravintsarų eterinis aliejus


Lot. Cinnamonum camphora

Kilmės šalis: Madagaskaras

Ekologiškas, Soil Association sertifikuotas

sa

Chemotipas: 1,8-Cineol, Sabinene, alpha- & beta-Pinene, alpha-Terpineol

Ravintsarų eterinis aliejus yra dar vadinamas kampariniu cinamonu, kuris turi valančių, stimuliuojančių ir antimikrobinių savybių.

Ravintsarų aliejų ypač tinka naudoti kai yra kosulys, peršalimas, gripas ir kitos kvėpavimo takų ligos, tokios kaip astma, bronchitas, sinusitas, laringitas ir tonzilitas. Aliejus veikia tonizuojančiai, kai žmogus yra mieguistas.

Ravintsara be to gali padėti regeneruoti audinius esant herpesui ar karpoms.

Taip pat ravintsarų aliejų rekomenduoja naudoti esant nervų silpnumui, lėtiniui nerimui, melancholijai, lengvai depresijai ar raumenų skausmams. Kankinant nerimui ir nemigai, susilpnėjusiai imuninei sistemai ravensarų padeda įsidiegti pozityvumo jausmą, stiprina motyvaciją.

Ravintsara turėtų būti atsargiai vartojama dėl didelio estragolio kiekio.

Verta žinoti, jog ravensara (Ravensara aromatica) ir ravintsara (Cinnamomum camphora) yra du skirtingi aliejai, distiliuojami iš 2 atskirų medžių. Daugelį metų aliejai iš abiejų medžių buvo distiliuojami ir pardavinėjami kaip ravensara, nurodant botaninius pavadinimus ravensara aromatera arba cinamono kamparą. Dar visai nesenai prieš kelis metus cheminių medžiagų tyrimas atskleidė, kuo skiriasi aliejų savybės. 

"Ravensara Aromatica" aliejus kilęs iš Australijos. Iš medžio gaminami du aliejai, vienas iš lapų - ravensara aromatica ir vienas iš žievės - ravensara anisata. Abu aliejai turi labai didelį metilchavikolio (estragolio) kiekį (70-90%), įtariamą kancerogeną.

Ravintarsa ​​nėra vietinis Madagaskaro aliejus, jis buvo atvežtas iš Kinijos 1800 m. pradžioje. Tai Cinnamonum camphora rūšis, kuri prarado sugebėjimą gaminti bet kokį kamparą Madagaskaro klimatu. Esteriniame aliejuje yra aukštas cineolio kiekis 1,8 (45-55%) (kurių ravensara aromatera turi labai mažai) ir monoterpenas.

Alchemija: Tinka kartu su bazilikų, kedrų, gvazdikėlių, levandų, raudonėlio, pipirmėčių, pušų, rozmarinų, sandalmedžio, citrinų, eukaliptų (bet kurių), cinamono žievės, apelsinų, mandarinų (tangerine), šlamučių eteriniais aliejais.

Susisiekite su mumis