ATSILIEPIMAI

Drėkinamasis veido kremas Bio-Hialuron
Jis efektyviai drėkina ir regeneruoja odą, jos neapsunkina, turi itin daug naudingų natūralių ingredientų, kurie pripažinti kaip veiksmingi stabdant odos senėjimo procesus. Ar verta išbandyti? Neabejotinai!
Parašė preiles.wordpress.co
Parašymo data 2017-11-05
HIALURONO ŽELĖ
"Biocos" priemonės sudėtyje tėra 4 sudėties elementai: vanduo, hialurono rūgštis ir du konservantai. Tokia priemonė efektyviai drėkins, minkštins, suteiks odai švelnumo, turėtų tikti visiems odos tipams.
Parašė kosmetikosdnr.lt
Parašymo data 2017-11-05
Natūralus veido kremas BIO+BB
Tepasi labai lengvai, tiek ant “nuogo” veido, tiek mano visų kremų. Skirstosi be problemų. Šios priemonės tikrai negaliu pavadinti maskuojančia, bet labai gražiai išlygina spalvą, veidas atrodo gaivesnis, šviesesnis ir net matiškesnis.
Parašė venividi.lt
Parašymo data 2017-11-05
Aliejams nėra lygių!
Aliejams nėra lygių!:) nežinau ką dabar daryčiau be jūsų.
Parašė Dominykas
Parašymo data 2017-08-31
Ačiū
Ačiū už visada operatyvų užsakymo pristatymą. Nespėji užsakyti kai jau gauni prekes. Taip pat ačiu už dovanėlę (kremo mėginuką), kuri maloniai nustebino ir pakėlė nuotaiką. Pamėgau Biocosmetikos produktus. Manau draugausime ilgai :)
Parašė Sigita
Parašymo data 2017-05-22
Grožio salonas “Henrietė”
Kiek man teko bandyti kitų lietuviškų natūralių kosmetikos gaminių, tik BIOCOS drėkinamieji kremai iš tiesų pasiteisino riebiai ir mišriai odai, yra lengvos konsistencijos, gerai susigeria ir nepalieka riebumo.
Parašė Kosmetologė Jurgita
Parašymo data 2016-09-12
Šilkinis rožių veido kremas
Labai patiko šis kremukas, dingo odos pleiskanojimas, tempimas. Būtinai įsigysiu dar :)
Parašė Agnė B.
Parašymo data 2016-06-10
Šviežių kokosų aliejus
Šie produktai labai nuostabūs, mūsų šeimai patinka, pirksime ir toliau, nes įsimylėjome iš pirmo karto.
Parašė Gitana Z.
Parašymo data 2016-06-10
Rožių vanduo (hidrolatas)
Užsisakiau prieš dvi savaites ir esu labai patenkinta, naudoju kiekvieną dieną po veido prausimosi, puikiai atgaivina ir pamaitina odą, padeda kremui lengviau pasiskirstyti. Tikrai užsisakysiu dar kartą :) Beje, labai operatyvus pristatymas.
Parašė Odeta
Parašymo data 2016-06-10
Dėkoju už puikias prekes
Greitas pristatymas, puikios prekės, pateisinančios visus lūkesčius. Taip pat labai dėkoju už pridėtas dovanėles :) Likau maloniai nustebinta :)
Parašė Evelina
Parašymo data 2016-04-28

Susisiekite su mumis