Apsauginis saulės kremas kūnui Padidinti

Apsauginis saulės kremas kūnui

14,00 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelyje bus 1 taškas kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,30 €.

APIE PREKĘ

ATSILIEPIMAI

Apsauginis kūno kremas nuo saulės su natūraliu UV filtru  drėkina ir ramina odą bei apsaugo odą nuo UVA ir UVB spindulių poveikio. Kremas yra lengvos, neriebios konsistencijos, tinka visiems odos tipams. Neorganinio kūno kremo nuo saulės poveikis išlieka iki 250 min, tačiau maksimaliam poveikiui rekomenduojama teptis kas 1,5-2 valandas. Kūno kremas nėra atsparus vandeniui.

Natūralūs mineraliniai filtrai - cinko oksidas ir titano dioksidas, išlieka odos paviršiuje į ją nesigerdami ir veikia atspindėdami bei išsklaidydami saulės spindulius.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad nemaža dalis kosmetikoje naudojamų cheminių UV filtrų pasižymi estrogeninių aktyvumu, pagreitina vėžinių ląstelių dalijimąsi, paveikia reprodukcinę sistemą, sutrikdo skydliaukės hormoninę sistemą. Kadangi cheminiai filtrai tirpsta riebaluose, todėl pereina per lipidinį odos barjerą ir lengvai patenka į mūsų organizmą. Todėl natūralus fizikinis arba neorganinis filtras – cinko oksidas it titano dioksidas, yra saugūs naudoti ir neturi pašalinio poveikio.

Sudėtis: vanduo, kokosų aliejaus frakcija, cinko oksidas, titano dioksidas, emulsikliai, vitaminas E, augalinis konservantas, pieno rūgštis, ksantano guma. 

Susisiekite su mumis