Natūralus alūno dezodorantas, apsaugantis nuo nemalonaus prakaito kvapo ir nepaliekantis žymių ant drabužių. Be aliuminio! Sukurta ir pagaminta Lietuvoje.2024m. parodoje RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ geriausių gaminių konkurse dezodorantas apdovanotas medaliu!
Natūralus alūno dezodorantas, apsaugantis nuo nemalonaus prakaito kvapo ir nepaliekantis žymių ant drabužių. Be aliuminio! Sukurta ir pagaminta Lietuvoje.
,,Esu visiškai patenkinta šiuo dezodorantu! Jis yra lengvas, netepa drabužių ir apsaugo nuo nemalonaus prakaito kvapo. Beje, naudojame šeimoje jau daugiau nei 10 metų.'' - BIOCOS įkūrėja Dalia
ATNAUJINTAS PAVADINIMAS - SWEET MINT su greipfrutų ir šaltmėčių eteriniais aliejais! Natūralus alūno dezodorantas, apsaugantis nuo nemalonaus prakaito kvapo ir nepaliekantis žymių ant drabužių. Be aiiuminio! Sukurta ir pagaminta Lietuvoje!
Kūno kremas su natūraliais šaltalankių, kokosų, sezamų aliejais padės drėkinti, suminkštinti kūno odą. Natūralus augalinis šilkas suteiks odai švelnumo, o itin vertingas šaltalankių CO2 ekstraktas pagerins odos būklę.
Natūralus sausas kūno aliejus su aguonų kauliukų aliejumi, vitaminu E, skirtas kūno odos drėkinimui ir maitinimui. Puikiai tinka išsausėjusio odos priežiūrai.
2023m. šis produktas iškovojo RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ aukso medalį.
Sveikos ir apsaugotos bei gražiai spindinčios lūpos - geriausia puošmena!
drėkina lūpų odą
apsaugo nuo išsausėjimo, šalčio
suteikia natūraliai atrodantį atspalvį bei žvilgesį
Lūpų balzamas drėkina ir minkštinantis lūpas, apsaugo jas nuo šalčio ir neigiamo aplinkos poveikio.
Pieštukinis lūpų balzamas su natūraliu kakavos sviestu, sviestmedžio aliejumi ir viaminu E - pažeistoms ir sausėjančioms lūpoms.
Minkštos prausiklio putos švelniai nuvalys nuo odos makiažą bei visus nešvarumus jos nesausindamos. Sudėtyje esantys alavijai bei agurkų ekstraktas padės nuraminti sudirgusią odą, o vitaminas C paskaistins pavargusią, papilkėjusią odą, tonizuos ir pagerins jos būklę.
Natūralus rankų kremas su šaltalankių ir kokosų aliejais bei alavijų ekstraktu padės suminkštinti, sudrėkinti rankų odą bei apsaugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio. Propanediolis suteiks rankų odai švelnumo pojūtį, o itin vertingas šaltalankių aliejus atstatys, pagerins rankų odos būklę. Jei norite lengvai susigeriančio, malonaus kvapo, nešiotis rankinėje, šis kremukas bus idealus!
Veido prausiklis jautriai odai su PHA rūgštimis ir vaisių enzimais, skirtas švelniam odos šveitimui, nešvarumų šalinimui. Naudojant šį prausiklį oda taps skaistesnė ir elastingesnė, o poros pastebimai švaresnės.
natūralios polihidroxi (PHA) rūgštys švelniam odos valymui ir drėkinimui;
vaisių enzimai - odos tonuso ir tekstūros pagerinimui;
rekomenduojame naudoti prieš pigmentaciją
Veido odos dulksna NEROLI MIST - akimirksiu sudrėkinta ir atgaivinta oda. Praturtinta drėkiklių kompleksu, centelės ekstraktu ir postbiotikais, ši dulksna padės sudrėkinti odą bei palaikyti drėgmės balansą, puoselėti odos apsauginį barjerą ir suteikti komforto pojūtį.