Prekes dažniausiai išsiunčiame tą pačią dieną!  l   Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 35€

Kūrybinės dirbtuvės: aliejinių kvapų ir parfumerijos pamokos

ALIEJINIŲ KVAPŲ DIRBTUVĖS

Leiskitės į kvapnią kelionę po pažintas ir neatrastas pasaulio vietas, susipažinkite su natūraliais augalų aromatais ir jų neįtikėčiausiomis istorijomis. Kvapas neatsiejamas nuo mūsų emocijų, jausmų, prisiminimų, tad kvapnios kelionės metu ne tik tyrinėsite kvapus, bet ir išlaisvinsite mintis, pamiršite slegiančius rūpesčius, kvapų pagalba pasivaikščiosime po prisiminimus.

Aliejinių kvapų roletė – tai eterinių aliejų derinys, galintis padėti jums pasiekti sielos ir kūno harmoniją: geriau išsimiegoti, mažinti nerimą, nuraminti mintis, suteikti optimizmo, vidinės stiprybės. Tik jūs nuspręsite, kokia aromatų terapija bus patalpinta į jūsų buteliuką. Kiekvienam dalyviui dovanojame 10 Eur dovanų kuponą apsipirkti BIOCOS parduotuvėje ir pasipildyti savo aromaterapijos krepšelį. 

Trukmė – 1 val. 30 min (max. 2 val) Dirbtuvių kaina 45 Eur.
Pamokos vyksta grupėje iki 10 žmonių. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės ir Jūsų sukurta kvapni aliejinių kvapų roletė.


Renginio metu gali būti fotografuojama. Jei nepageidaujate, kad būtumėte fotografuojami, prašome informuoti aromatereapeutę bet kuriuo metu iki renginio pabaigos.

  

Klientės Rimantės atsiliepimas apie aliejinių kvapų dirbtuves:

"Aš paprastai komentaru nerašau – jei nepatiko, tiesiog daugiau neinu, nesinaudoju, nežiūriu, jei patiko, tai taip ir turėjo būti :) Bet šį kartą jaučiu, kad noriu padėkoti už pamokas. Užsirašiau aš į jas dar pernai, pamiršusi, kad nuo sausio iki gegužės mano darbe (kaip kasmet) siaubingas darbymetis su daugybe streso. Todėl galvojau į pamokas net neiti, nes laisvo laiko nėra. Tačiau labai džiaugiuosi, kad į pirmą atėjau, o kitų jau tiesiog laukdavau. Be to, kad tikrai gavau daug informacijos (ko ir tikėjausi), užkrėtėte noru gamintis sau tik natūralią kosmetiką, užbūrėte aromaterapijos pasauliu, jūs pamokose sukūrėte tokią atmosferą, kad aš šitame beprotiškame darbo, „vertimosi per galvą“, miegojimo po kelias valandas ir ištisinio streso laikotarpyje per pamokas tiesiog nerealiai pailsėdavau, įtampa kažkur pasitraukdavo... Taigi, nežinau kaip ir ką jūs ten darote :), bet pamokos man buvo tiesiog poilsis, labai patiko ir ačiū jums už tai! Sėkmės jūsų kolektyvui!"

Aliejinių kvapų dirbtuvės - 45 Eur/asm (registruojantis į dirbtuves mūsų paskelbtomis datomis)

Į kūrybines dirbtuves būtina registruotis iš anksto! Vakarėlių datos skelbiamos žemiau.

Neatvykus į dirbtuves yra laikoma, jog kuponas panaudotas.

ARTIMIAUSIOS DATOS

VILNIUJE Vytauto g. 6, telefonas registracijai: +370 604 03261:

  • Data derinama

KAUNE Mosėdžio g. 7, telefonas registracijai: +370 675 87333: 

  • Kovo 26 dieną 18 val. (antradienį)  

 

PARFUMERINIO KVAPO DIRBTUVĖS GRUPĖJE

Parfumerinio kvapo dirbtuvės grupėje - 45 Eur/asm (registruojantis į vakarėlius mūsų paskelbtomis datomis)

Parfumerinio kvapo kūrimo pamokoje kuriame nesudėtingas kvepalų kompozicijas, naudojame prabangius eterinius aliejus, atarus, co2 ekstraktus (rožė, lotosas ir kt.). Susipažįstame ir dirbame su 20 aromatų. Dirbtuvių metu susikursite ir susimaišysite asmeninį parfumerinį kvapą 10 ml. roletėje (įskaičiuotas į kainą)

Pamokas veda sertifikuota parfumerė Giedrė Juozapavičienė.

Dalyviams pamokos metu bus taikoma 15 % nuolaida eteriniams aliejams bei atarams.

Į dirbtuves būtina registruotis iš anksto! Dirbtuvių datos skelbiamos žemiau.

ARTIMIAUSIOS DATOS 

VILNIUJE Vytauto g. 6, Vilnius. Telefonas registracijai +370 604 03261

  • Vasario 29 d. 18 val. (ketvirtadienis)

KAUNE Mosėdžio g. 7, Kaunas. Telefonas registracijai +370 675 87333

  • Artimiausių renginių nėra.

PRIVAČIOS DIRBTUVĖS JŪSŲ ŠVENTEI

Gimtadienis, mergvakaris ar kita šventė gali tapti labai kvapnia pramoga. Kviečiame atvykti į privačias aliejinių kvapų ar parfumerijos dirbtuves. Pageidaujamą vakarėlio datą ir laiką deriname individualiai. 

Privačios aliejinių kvapų dirbtuvės grupėje (iki 5 žmonių) - 75 Eur administracinis mokestis ir 15 Eur dalyvavimo mokestis asmeniui. Minimalus asmenų skaičius - 5 (arba suma 150 Eur). Papildomo dalyvio mokestis - 15 Eur. 

Privatus parfumerinių kvapų kūrimo vakarėlis grupėje (iki 5 žmonių) - 75 Eur administracinis mokestis ir 30 Eur dalyvavimo mokestis asmeniui. Minimalus asmenų skaičius - 5 (arba suma 190 Eur). Papildomo dalyvio mokestis - 30 Eur. 

Vilnius
Kaunas
Partneriai
BIOCOS
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

BIOCOS
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Vilnius
BIOCOS
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Kaunas
BIOCOS
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Partneriai