Prekes dažniausiai išsiunčiame tą pačią dieną!  l   Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 35€

Bergamočių eterinis aliejus

Bergamočių eterinis aliejus Padidinti

Bergamočių eterinis aliejus

PREKĖS INFORMACIJA

Bergamotės pavadinimas kilo iš Italijos miesto Bergamo pavadinimo, kur šis aliejus buvo pirmą kartą parduotas. Bergamočių eterinis aliejus plačiai naudojamas parfumerijoje ir kosmetikoje. Bergamočių aromatas yra pagrindinis klasikiniuose odekolonuose (eau-de-cologne). Aliejus yra distiliuojamas iš beveik prinokusio bergamotės vaisiaus žievelės.

Bergamočių eterinio aliejaus naudojimas:

  • Garinamas bergamočių eterinis aliejus ramina, padeda atsipalaiduoti, įveikti nemigą;
  • Bergamočių aliejaus sudėtyje esančios medžiagos veikia kaip antidepresantas;
  • Bergamočių aliejaus sudėtyje yra dezinfekuojančių medžiagų, naikinančių bakterijas, apsaugančių odą nuo infekcijų;
  • Bergamočių aliejus turi antiseptinių savybių, todėl naudojamas esant egzemai, žaizdelėms, odos įtrūkimams;
  • Aliejus neleidžia plisti lūpų pūslelinę sukeliančiam virusui herpex simples I, todėl pasirodžius pirmiesiems požymiams, skaudamą vietą galima tepti bergamočių aliejumi, praskiedus nedideliu kiekiu alkoholio. Esant saulėtam orui, lūpų puslelinei mažinti tokiu pat būdu naudokite eukaliptų ar arbtamedžių eterinį aliejų.
  • Skatina hormonų, silpninančių skausmą, išsiskyrimą. Garinant ir kitaip naudojant bergamotės aliejų, galima išvengti galvos ir kitų organizmo skausmų;
  • Be abejonės, tai vienas iš mėgiamiausių kvapų, kuriuos mėgsta beveik visi. Be to, dėl savo dezinfekcinių ir antiseptinių savybių yra natūralus dezodorantas.
  • P. Davis knygoje Aromaterapija nuo A iki Z rašo: „Bergamočių aliejus stipriai veikia šlapimo ir lyties organų takus; tai vienas naudingiausių aliejų gydant cistitą ir šlaplės uždegimą (uretritą). Dažnai cistitas prasideda uretritu, o infekcija iš šlaplės keliauja į pūslę. Ligos pradžioje bergamočių aliejus gali sustabdyti infekcijos plitimą. Jį galima naudoti vonioms arba apsiplauti ( praskiedžiama iki 0,5-1%). Apsiplauti bergamočių tirpalu galima, jei vargina vaginalinis niežulys ir negausios išskyros.“
  • Nėštumas: Tinkamas naudoti nėštumo metu. Rekomenduojame garinti, siekiant sumažinti nuovargį, nemigą, stresą ir įtampą; apiplovimams naudojamas nuo šlapimo takų ir vaginos infekcijų: 1 lašelis bergamočių eterinio aliejaus į mažą šaukštelį medaus ir ištirpinti šiltame vandenyje.

Svarbu žinoti: bergamočių eteriniame aliejuje yra bergapteno - fototoksiškumą sukeliančios medžiagos. Norint naudoti bergamočių eterinį aliejų ant odos (be abejo - skiestą su baziniais aliejais), reiktų rinktis bergamočių eterinius aliejus be bergapteno (etiketėse žymima BF, FCF). Tokiu atveju nereikia vengti tiesioginių saulės spindulių. Naudojant bergamočių eterinį aliejų, iš kurio nėra pašalinta fototoksiškumą sukelianti medžiaga, rekomenduojama jį skiesti su SPF apsaugą turinčiais baziniais aliejais, pvz. aviečių sėklų aliejumi.

Prekės:

Vilnius
Kaunas
Partneriai
BIOCOS
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

BIOCOS
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Vilnius
BIOCOS
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Kaunas
BIOCOS
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Partneriai