Juodųjų pipirų eterinis aliejus

Juodųjų pipirų eterinis aliejus Padidinti

Juodųjų pipirų eterinis aliejus

PREKĖS INFORMACIJA

Tolimuosiuose Rytuose jau daugiau kaip 4000 metų pipirai žinomi ir kaip vaistiniai augalai, ir kaip prieskoniai. Eterinis aliejus gali būti nuo beveik bespalvio iki blyškiai žalio, vėliau pagelsta. Pagrindinė jo sudedamoji dalis yra piperinas, o kvapas yra maloniai šiltas, primenantis šviežių pipiro grūdelių, turi būdingą stiprumą, kuris jaučiamas paragavus. Eterinis aliejus yra išgaunamas distiliuojant lapus.

Savybės:

Sveikatai: Mažomis dozėmis gali būti naudojamas aukštos temperatūros mažinimui; virškinamojo trakto sutrikimams lengvinti, kadangi malšina skausmą, tonizuoja ir stimuliuoja bei neleidžia susidaryti dujoms – dėl mėšlungį malšinančių savybių nuraminami ir atpalaiduojami virškinamojo trakto raumenys. Šis aliejus labai padeda esant mažakraujystei, kadangi labai gerai veikia blužnį, o nuo jos priklauso naujų kraujo kūnelių gamyba.

Masažams: Malšina raumenų skausmus, šalina nuovargį, nelankstumą. Svarbu neperdozuoti, nes gali sudirginti odą.

Tinka sportininkams, šokėjams masažuojant prieš treniruotę ar pasirodymą, nes greičiau apšildo raumenis bei padeda nepervargti, net pasiekti geresnių rezultatų:

Rozmarinų + juodųjų pipirų mišinys (būtinai atskiestas baziniu aliejumi – sezamų, migdolų ar kt.) yra mėgstama priemonė maratono bėgikų, kurių teigimu, jis pagerina rezultatus bei sumažina raumenų nuovargį bei skausmą.

Alchemija: Šis eterinis aliejus maišomas su eukaliptų, levandų, ramunėlių, mandarinų, pušų, rozmarinų, citrinų eteriniais aliejais. Paprastai naudojamas mažose koncentracijose tam, kad sustiprintų/“paryškintų“ kvapų formules.

Chemotipas: juodųjų pipirų aliejuje yra limoneno, pineno, myrceno, beta caryofileno, linalolo, alfa terpenenų.

Be šių elementų juodųjų pipirų aliejuje gausu mineralų ir vitaminų: kalcio, magnio, vitamino K, beta karoteno, fosforo, seleno.

Biocos academy parduotuvės
Vilnius
BIOCOS academy
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  nedirba

VII:  nedirba

BIOCOS academy
Verkių g. 31C, Vilnius (Outlet Park) 09108 Vilnius Lithuania

I-V:  11:00-18:00

VI:  11:00-18:00

VII:  11:00-16:00

Kaunas
BIOCOS academy
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-14:00

VII:  nedirba

Partneriai
Mielai atsakysime į visus kylančius klausimus