"Rami mama" Aromaterapinis tepamas balzamas roletėje 10 ml.

12,50 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelyje bus 1 taškas kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,30 €.

BA0354-10

SVARBU ŽINOTI

Poveikis emocijoms Balansuoja/harmonizuoja, Ramina/atpalaiduoja, Nuotaikai, Streso valdymui

APIE PREKĘ

SUDĖTIS

ATSILIEPIMAI

10 ml 

100% natūrali aromaterapinė priemonė su rutuliniu aplikatoriumi skirta naudoti ant odos. Švelnus, neintensyvus egzotinių gėlių aromatas su ylang ylang, ramunėlių, bergamotės, santalo ir kopalių eteriniais aliejais ne tik ramins, bet ir nuskaidrins mintis, skatins gerą nuotaiką, suteiks optimizmo, padės įveikti sunkumus. Kvapas teigiamai veikia ne tik mamą, bet ir šalia jos esantį mažylį.


Ylang ylang eterinis aliejus – harmonizuoja mintis, ramina nervų sistemą, padeda sumažinti nerimą ir gerina miegą. Suteikia euforijos pjūtį. Laikomas afrodiziaku, todėl padeda panaikinti emocinius barjerus, blokuojančius seksualumo jausmą.


Ramunėlių eterinis aliejus – padeda sumažinti įtampą ir stresą, pajusti palaimą ir mėgautis šia akimirka, atsisakyti pernelyg aukštų lūkesčių ir priimti pagalbą iš tų, kurie gali ją suteikti.


Santalo eterinis aliejus – padeda atkurti minčių ir sielos vienovę, ramina, tonizuoja nervų sistemą. Ramina karštas emocijas, kurios įtakoja galvos skausmą, nervinį išsekimą.


Bergamočių eterinis aliejus – atgaivina, atpalaiduoja, gerina nuotaiką, veikia kaip antidepresantas, balansuoja Qui-energijos tekėjimą organizme.

Naudojimas: Tepkite riešus kelis kartus per dieną ir giliai įkvėpkite, leiskite kvapui užpildyti giliausias jūsų kūno kerteles.

Capryl/capricv triglyceride, Cananga odorata flower oil, Anthemis nobilis (Roman chamomile) oil, Cpaifera Officinalis (Balsam Copaiba) Resin, Citrus Aurantium  Bergamia (Bergamot) Peel oil, Santalum spicatum seed oil.

Susisiekite su mumis