Kakavos sviestas (šviesus) EKO

1,40 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

APIE PREKĘ

ATSILIEPIMAI

Theobroma cacao. Ekologiškas

Kilmės šalis: Gana

Supakuotas maišelyje po 10 g, 50 g ir 100 g.

Šis kakavos sviestas yra šalto spaudimo, nerafinuotas, bet filtruotas, išvalant kakavos miltelių priemaišas iki šviesiai geltonos spalvos sviesto.

Kakavos gimtinėje čiabuviai ją naudodavo siekdami apsisaugoti nuo saulės, drėkinti ir maitinti odą. Šiuolaikinėje kosmetikoje kakavos sviestas naudojamas tiek dėl teigiamų savybių odai, tiek ir stabilizuojant kosmetikos priemonės konsistenciją.

Kakavos sviestas labai tinkamas išsausėjusios, šiurkščios odos priežiūrai. Jo sudėtyje gausu riebiųjų rūgščių ir antioksidantai. Kakavos sviestas naudojamas kosmetikos gaminiuose, minkštinančiuose odą, suteikiančiuose jai elastingumo. Dėl šių savybių puikiai tinkamas apsaugai nuo strijų nėštumo metu.

Kakavos svieste gausu vitamino E.

Kakavos sviestas rekomenduojamas naudoti esant egzema bei dermatitui.

Naudojimas kosmetikoje: Turtingos tekstūros ir intensyvaus šokolado aromato šviesus kakavos sviestas labai tinka lūpų balzamų, kūno priežiūros priemonių gamybai. Maišant su skystais aliejais, kakavos sviestą ištiprinkite. Kakavos sviesto užtenka įdėti apie 10 proc. gaminio sudėties, kad gaminys įgautų šokolado kvapą ir net šokolado tekstūrą. Kakavos sviestą galima naudoti ir gryną - prieš maudantis įstatykite indelį su kakavos sviestu į karštą vandenį ir jis suminkštės bei lengvai tepsis.

Susisiekite su mumis