Net 10% grįžta premijos taškais registruotiems pirkėjams!  l   Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 35€

Makadamijų aliejus

Makadamijų aliejus

Makadamijų aliejus - visiems odos tipams, plaukų priežiūrai bei masažams. Šis aliejus lengvai įsigeria į odą, ją drėkina, lygina raukšleles. Makadamijų aliejus turi regeneruojančių savybių: skatina žaizdelių, nedidelių randelių gijimą.

9,90 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

PREKĖS INFORMACIJA

Lotyniškas pavadinimas: Macadamia integrifolia

Makadamijų riešutai auga ant medžių, kurių tėvynė – Australija. Tai vieni brangiausių riešutų pasaulyje. Gal todėl, kad šiems medžiams augti reikia ypatingo klimato – daug šilumos ir pakankamai drėgmės, o galbūt dėl to, kad medis subręsta per dešimt metų, kai pasiekia beveik 40 metrų aukštį ir subrandina palyginti nedaug riešutų. Šiandien makadamijos auga ne vien Australijoje, šių medžių galima aptikti Brazilijoje, Pietų Afrikoje ir pietinėje JAV dalyje. Makadamijų riešutų aliejus – gaunamas iš plačialapių makadamijų riešutų minkštimo.

SAVYBĖS:

Makadamijų riešutų aliejus yra turtingas palmitoleino rūgšties, kuri savo savybėmis yra artima žmogaus odos išskiriamiems riebalams (sebumui). Todėl makadamijų aliejus plačiai naudojamas kosmetikoje, gaminami aliejų mišiniai su šiuo vertingu aliejumi.

Šis aliejus yra universalus: jis puikiai tinka tiek odos priežiūrai, tiek plaukams, tiek masažams.  Makadamijos riešutų aliejus pasižymi regeneruojančiomis savybėmis, tinka naudoti norit sumažinti nedidelius randus. Makadamijos riešutų aliejus lengvai įsigeria į odą, ją drėkina Jame gausu baltymų ir vitamino E.

Makadamijų aliejus - vertingiausias plaukų priežiūroje. Šis aliejus ypač gerai įsigeria į plaukus, juos minkština, grąžina elastingumą ir žvilgesį, plaukai lengviau šukuojasi.

NAUDOJIMAS:

Nedideliu kiekiu aliejaus sutepkite plaukus, įmasažuokite į galvos odą ir po pusvalandžio išplaukite galvą. Norint pasiekti dar geresnio rezultato, makadamijų aliejų tepkite ant plaukų šiltą, nes nuo šilumos greičiau atsiveria plauko žvyneliai ir aliejus geriau pasisavinamas.

 

Patogesniam aliejaus naudojimui galite įsigyti pompą-dozatorių.

Pagrindinės veikliosios medžiagos Makadamijų riešutų aliejus, Vitaminas E
Sertifikavimas Neekologiškas
Talpa 30ml, 50ml, 100ml
Kilmės šalis Australija

Sudėtis: Riebalų rūgštys: myristic acid (1%), palmitic acid (10%), palmitoleic acid (27%), stearic acid (2%), oleic acid (48%), vaccenic acid (3%), linoleic acid (3%), arachidic acid (2%), gondoic acid (2%). Phenols, vitamin E.

Susijusios prekės
Žmonės, kurie pirko, pirko ir...
Vilnius
Kaunas
Partneriai
BIOCOS
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

BIOCOS
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Vilnius
BIOCOS
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Kaunas
BIOCOS
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Partneriai