V I S K A M  - 2 5 % ! Nes BIOCOS švenčia gimtadienį!
-30%

SAPNAS aromaterapinis tepamas balzamas roletėje

"Sapnas" Aromaterapinis tepamas balzamas roletėje 10 ml. Padidinti
-30%

SAPNAS aromaterapinis tepamas balzamas roletėje

100% natūrali aromaterapinė priemonė su rutuliniu aplikatoriumi skirta naudoti ant odos. „Sapnas“ – tai ramiam vakarui skirtas atpalaiduojančių, raminančių ir gerą miegą skatinančių eterinių aliejų mišinys. Gamtos galia pasirūpins jūsų poilsiu ir ramiu miegu.

8,75 €

12,50 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

PREKĖS INFORMACIJA

100% natūrali aromaterapinė priemonė su rutuliniu aplikatoriumi skirta naudoti ant odos. „Sapnas“ – tai ramiam vakarui skirtas atpalaiduojančių, raminančių ir gerą miegą skatinančių eterinių aliejų mišinys. Gamtos galia pasirūpins jūsų poilsiu ir ramiu miegu. Levandų ir kvapiųjų šalavijų eteriniai aliejai sukuria žalią, gėlišką atpalaiduojantį aromatą, kuris nuramins mintis ir padės pasiruošti miegui.

AKTYVŪS INGREDIENTAI:

  • levandų eterinis aliejus – veikia kaip antidepresantas, turi nuotaiką gerinančių ir emocijas sureguliuojančių savybių. Nuramina, atpalaiduoja kūną ir mintis bei padeda pasiruošti miegui;
  • kvapiųjų šalavijų eterinis aliejus – tikra gamtos dovana moterims. Turi atpalaiduojančių, spazmolitinių savybių, padeda palengvinti nemalonius PMS simptomus. Skatina nusiraminti ir atsipalaiduoti, suteikia aiškumo mintims ir pasitikėjimo savo jėgomis;
  • petitgreinų eterinis aliejus – mažina įtampą ir nerimą, padeda atsikratyti blogų minčių ir greičiau užmigti;
  • bergamočių eterinis aliejus  – atgaivina, atpalaiduoja, gerina nuotaiką, veikia kaip antidepresantas, balansuoja Qui-energijos tekėjimą organizme.


NAUDOJIMAS: tepkite riešus vakare ir kelis kartus giliai įkvėpkite, leiskite kvapui užpildyti giliausias jūsų kūno kerteles.

Aliejų mišinys pagamintas iš 100% natūralių medžiagų, siekant maksimalaus aromaterapinio efekto ir nenaudojant išskaidrintojų ir kt. sintetinių priedų, todėl mišinys gali būti drumstas ar atsirasti nuosėdų. Tai natūralūs procesai, jungiantis medžiagoms, dėl to mišinio poveikis nesumažėja. 

Kiekis 10 ml
Poveikis emocijoms Ramina/atpalaiduoja, Miegui

Ingredients: Caprylic/capric triglyceride, Lavandula angustifolia oil, Clary sage oil, Citrus bergamia oil, Evernia prunastri oil.

Biocos academy parduotuvės
Vilnius
BIOCOS academy
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  nedirba

VII:  nedirba

BIOCOS academy
Verkių g. 31C, Vilnius (Outlet Park) 09108 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-19:00

VII:  10:00-15:00

Kaunas
BIOCOS academy
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-14:00

VII:  nedirba

Partneriai
Mielai atsakysime į visus kylančius klausimus