Nimbamedžių aliejus,ekologiškas

4,90 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

SVARBU ŽINOTI

Tinka gyvūnams Šunims, Katėms

APIE PREKĘ

ATSILIEPIMAI

Lotyniškas pavadinimas: Azadirachta Indica

Kilmės šalis: Indija

Sertifikatai: COSMOS 100% (bio) organic / Kosher

Nimbamedžių aliejus – tirštas, stipraus kvapo natūralus šalto spaudimo, nerafinuotas grynas aliejus, vėsioje temperatūroje sutirštėjantis iki pastos konsistencijos. 

Nimbamedžio aliejus kosmetikoje

Aliejuje gausu riebiųjų rūgščių, vitamino E bei būtiniausių amino rūgščių. Nimbamedžių aliejų rekomenduojama naudoti kosmetikos gaminiuose probleminei odai su padidėjusia riebalinių liaukų sekrecija, pūlingais spuogeliais, išsiplėtusiomis poromis. Dėl stiprių regeneruojančių savybių nimbamedžio aliejus naudojamas odos elastingumą gerinančiuose, drėgmės balansą atstatančiuose, odą regeneruojančiuose mišiniuose. Aliejinis mišinys su nimbamedžio aliejumi gali būti naudojamas paraudimams, niežuliui mažinti, odos būklei gerinti, plaukams stiprinti.

Naudojimas ant odosgryną nimbamedžių aliejų rekomenduojama tepti labai plonu sluoksniu ant sudrėkintos odos arba maišyti su kitais aliejais ar sviestais. Nimbamedžių aliejus suskystėja šiek tiek pašildžius.

Nimbamedžio aliejaus naudojimas gyvūnams

Tai saugus aliejus šunims, katėms ir kitiems gyvūnas, kei reikia kovoti su parazitais - blusomis, erkėmis. Naudokite šį aliejų mišiniuose su natūraliu skystu kastilijos muilu ir eteriniais aliejais.

Purškalas šunims ir katėms nuo blusų:

1 litras vandens

1 valgomasis šaukštas nimbamedžio aliejaus

1  valgomasis šaukštas kastilijos muilo

Nimbamedžio aliejų sumaišykite su kastilijos muilu. Šunų purškalą papildykite eteriniais aliejais, sustiprinančiais antiparazitinį poveikį - atlasinių kedrų, citronelų, levandų eteriniais aliejais. Katėms eterinių aliejų nenaudokite.

Pasigamintą aliejų ir muilo mišinį supilkite į purkštuvą ir į jį pilkite litrą vandens. Suplakite ir naudokite tiesiai ant kailio kelis kartus per dieną. Naikinant blusas, reikėtų kasdien naudoti ne trumpiau kaip 2 savaites.

Nimbamedžio aliejus ekologiškame ūkyje

Nimbamedžių aliejus žinomas kaip natūralus pesticidas, todėl naudojamas ekologiniuose ūkiuose, kai siekiama atsikratyti kenkėjų, saugoti aplinką ir nepakenkti žmogui. Šis aliejus naikina parazitus, utėles, atbaido vabzdžius ir erkes. Nimbamedžių aliejus efektyviausias, kai naudojamas profilaktiškai. Rekomenduojama juo purkšti kiekvieną derlių ar sezoną.

Naudojimas augalų apsaugai nuo kenkėjų: nimbamedžių aliejų pašildykite karšto vandens vonelėje, sumaišykite 8 ml šalto spaudimo nimbamedžių aliejaus su 1 litru šilto vandens ir 5 ml skysto muilo (geriausia ekologiško). Stipriai suplakite mišinį, ir jei paviršiuje dar liko aliejaus, papildomai įpilkite truputį muilo, kol aliejus išsimaišys. Šiuo mišiniu pukškite kambarinius arba lauke augančius augalus, ypač po jų lapais. Geriausio rezultato pasieksite mišiniu purškiant augalus kas tris dienas dvi savaites.

Nimbamedžių aliejus naudojamas repelentų gamyboje, kaip atbaidantis blusas ir erkes, todėl profilaktiškai galima naudoti gyvūnų kailio priežiūrai mišinį su vandeniu ir muilu.

 

Susisiekite su mumis