Šaltalankių aliejus, Ekologiškas

2,56 €

-20%

3,20 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

APIE PREKĘ

ATSILIEPIMAI

Eko agros sertifikuotas ekologiškas šaltalankių aliejus saulėgrąžų aliejuje atkeliauja iš Lietuvos ekologiško šaltalankių ūkio.

Šaltalankių aliejus naudojamas medicinoje ir odos priežiūrai. Pirmosios užuominos į naudingąsias šio aliejaus savybes randamos dar senovės graikų tekstuose. Negalėdami patikėti tokia unikalia šaltalankio sudėtimi, senovėje žmonės kūrė apie jį įvairias legendas.

Šaltalankių aliejus yra natūralus vitamino C ir E, omega7 rūgščių bei beta karoteno šaltinis, kuris tuo pačiu sudėtį praturtina 6 rūšių vitaminais, 22 riebiosiomis rūgštimis, 42 rūšių lipidais, 36 rūšių flavonoidais. Aliejaus sudėtyje taip pat yra B1, B2, K ir P vitaminų, mikroelementų - geležies, mangano, boro, silicio, magnio ir kt.  Šaltalankių aliejus dėl savo intensyvios spalvos suteikia odai švelnaus įdegio efektą.

Šis aliejus yra puikus antioksidantas. Mediciniškai įrodyta, kad aliejus atstato pažeistas odos ląsteles, stabdo priešlaikinį senėjimą.

Aliejus padeda raminti sudirgusią, išbertą odą, mažinti raudonį. Aliejų galima naudoti kaip odą minkštinančią, maitinančią ir drėkinančią priemonę, suteikiančią jai elastingumo. Šaltalankių aliejus tinka visiems odos tipams.

Šaltalankių aliejus naudojamas mažinti nudegimams (taip pat saulėje), aknei, įesant pleiskanojančiai odai, celiulitui. Tinka spuogų naikinimui, stiprinti jautrią odą.

Patogesniam aliejaus naudojimui galite įsigyti pompą-dozatorių.

Susisiekite su mumis