Greipfrutų eterinis aliejus Padidinti
Susijusios prekės

Greipfrutų eterinis aliejus

5,20 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

Apie prekę

Komentarai

3/5 ml

Citrus grandis

Kilmės šalis: Argentina

Greipfrutų eterinis aliejus išgaunamas iš žievės šaltojo spaudimo būdu. Jo spalva būna tarp geltonos ir žalios, aromatas gaivus, citrusinis ir labai panašus į šviežių greipfrutų kvapą.

Šis aliejus mažina celiulitą, šalina nuodingąsias medžiagas ir skatina limfinę sistemą.  Taip pat iš raumenų šalina pieno rūgštį, todėl mažina raumenų skausmus ir sąstingį.

Greipfrutų eterinis aliejus rekomenduojamas riebiai, aknės pažeistai odai. Jis turi antiseptinių savybių, todėl naudojamas sumušimams, žaizdoms, randams ir spuogams mažinti, siekiant apsaugoti juos nuo mikrobiologinių infekcijų, išvengti kraujo užkrėtimo. Aliejuje gausu antioksidantų. Plaukų priežiūros priemonėse aliejus skatina plaukų augimą.

Aliejus laikomas antidepresantu, tačiau neturi slopinančio poveikio, pakelia nuotaiką, mažina stresą, atpalaiduoja. Jis turi daug vitamino C, todėl stiprina imuninę sistemą, padeda išvengti peršalimo ligų.

Nėštumas: Greipfrutų eterinio aliejaus nereikėtų naudoti nėštumo metu. Vengti saulės spindulių.

Greipfrutų alchemija: greipfrutų eterinis aliejus dera su bergamočių, levandų, palergonijų, imbierinės citrinžolės ir frankincenso eteriniais aliejais.

 

Susisiekite su mumis