Plaukų slinkimas ar lūžinėjimas gali sukelti nemenką stresą. Ieškodama priežasties, pažvelk ir į savo plaukų priežiūros rutiną – galbūt ji yra kaltininkė?
Jauskis užtikrinta, kad naudojama kosmetika yra saugi. Sužinok, kokia kosmetika nėštumo metu (ir žindant) yra nekenksminga, o kokių ingredientų geriau vengti.
Efektyvi odos priežiūros rutina neturi būti sudėtinga, tereikia atsirinkti natūralias priemones pagal odos poreikius. Jeigu nesi tikra, kaip tai padaryti, visuomet gali kreiptis į mus - pakonsultuosime ir fizinėse parduotuvėse, ir internetu!
Stresas, aplinkos veiksniai ir netinkama plaukų priežiūra gali lemti plaukų slinkimą, skilinėjimą ir galvos odos problemų atsiradimą. Tačiau yra daug veiksmingų būdų, kaip puoselėti plaukų grožį su natūraliomis priemonėmis iš gamtos. Nuo seno žinomi ir naudojami plaukus stiprinantys ingredientai - alavijas, ricinų aliejus ir rozmarinų eterinis aliejus.
Hormonai yra labai plati tema, nes jie yra atsakingi už daugelį funkcijų žmogaus organizme. Ne tik už bendrą sveikatą, bet ir odos, raumenų, kaulų būklę. Nupasakoti visko apie hormonus viename laiške neįmanoma, tad paprašėme Agnės supažindinti su moteriškais hormonais bei jų įtaka odos būklei ir bendrai savijautai.
Šiandien dalinamės dar vienu naudingu tekstu, kurį paruošė Jurgita Medonė. Tebūnie tai padrąsinimas išbandyti meditaciją (jeigu dar neteko), kvėpavimo pratimus ir paleisti nereikalingą įtampą bei stresą, slegiantį pečius.
Informatyvus sertifikuotos grožio terapeutės, kobido masažo specialistės Benitos August tekstas, kuris padės geriau suprasti, kaip ir kodėl veikia veido raumenys, kodėl oda sensta ir ką galime padaryti, kad tam senėjimui neleistume ateiti per anksti.
Kosmetikos priemonių su AHA, BHA, PHA rūgštimis vis daugėja, jos populiarėja. Ką reikėtų žinoti apie šių priemonių naudojimą savarankiškai. Naujausiame straipsnyje apie rūgštis pasakoje BIOCOS įkūrėja Dalia Nosevičienė.
Eteriniai aliejai – natūralios, koncentruotos ir efektyvios augalinės medžiagos. BIOCOS jau 13 metų atsirenka aukščiausios kokybės eterinius aliejus ir moko, kaip saugiai juos naudoti namuose. Europos Sąjunga eterinius aliejus priskiria cheminėms medžiagoms, kurias būtina žymėti saugos piktogramomis. Šis naujas žymėjimas perkeliamas ant BIOCOS eterinių aliejų pakuočių, nors eterinių aliejų sudėtis, natūralumas ir kokybė nepasikeitė. Ką reiškia šios naujos piktogramos etiketėse?
Atvėsus orams, susiduriame su šaltojo sezono palydovais – sloga ir kosuliu. Kai suserga mažyliai, norime ypatingai jais rūpintis ir kuo greičiau pasveikti. Aromaterapija ir eteriniai aliejai naudojami vos pastebėjus pirmuosius peršalimo požymius, gali pagerinti savijautą ir padėti greičiau pasveikti.
Nuo neatmenamų laikų arbatmedis (dar vadinamas pražangialapėmis mirtenėmis) laikomas "viską gydančiu augalu".
Priešingai nei gali atrodyti, arbatmedžio eterinis aliejus nėra išgaunamas iš arbatos medžio, bet distiliuojamas iš Australijos medžio - pražangialapių mirtenių (Malaleuca Alternifolia) lapų.
Eterinių aliejų naudojimo gide pateikiamos aromaterapeutės rekomendacijos, kaip teisingai ir efektyviai naudoti aromaterapinius mišinius. Eterinių aliejų sinergija veikia mūsų emocijas ir fizinį kūną.