Straipsniai

Straipsniai apie natūralią kosmetiką

 • 2022 09 23
  eteriniai aliejai aromaterapija atmintis

  Atvėsus orams, susiduriame su šaltojo sezono palydovais – sloga ir kosuliu. Kai suserga mažyliai, norime ypatingai jais rūpintis ir kuo greičiau pasveikti. Aromaterapija ir eteriniai aliejai naudojami vos pastebėjus pirmuosius peršalimo požymius, gali pagerinti savijautą ir padėti greičiau pasveikti.

 • 2022 08 23

  Nuo neatmenamų laikų arbatmedis (dar vadinamas pražangialapėmis mirtenėmis) laikomas "viską gydančiu augalu".

  Priešingai nei gali atrodyti, arbatmedžio eterinis aliejus nėra išgaunamas iš arbatos medžio, bet distiliuojamas iš Australijos medžio - pražangialapių mirtenių (Malaleuca Alternifolia) lapų.

 • 2022 08 04
  parfumerija naujiena botaniniai kvepalai

  Eterinių aliejų naudojimo gide pateikiamos aromaterapeutės rekomendacijos, kaip teisingai ir efektyviai naudoti aromaterapinius mišinius. Eterinių aliejų sinergija veikia mūsų emocijas ir fizinį kūną.

 • 2022 07 04
  aromaterapija miego sutrikimai miego rėžimas

  Kokybiškam miegui labai svarbūs emociniai ir fiziologiniai faktoriai. Dvi savo srities profesionalės - aromaterapeutė ir miego trenerė dalinasi savo patirtimi, kaip pagerinti emocinę būklę bei pasiruošti miegui fiziologiškai. Straipsnyje patarimai, ką daryti, jei kankina miego sutrikimai, aptariamas miego režimas ir geriausi eteriniai aliejai miegui

 • 2022 03 28
  parfumerija naujiena botaniniai kvepalai

  Gamta mums dovanoja antioksidantus – laimingas molekules, elektronų donorus, - kurie laisviems radikalams aukoja savo elektronus ir nevirsta laisvaisiais radikalais.  Daug antioksidantų gauname su maistu, bet galime sau padėti naudodami eterinius aliejus, kurie atlieka antioksidanto vaidmenį, nes nešiojasi laisvų elektronų bagažą ir juo mielai dalinasi su laisvaisiais radikalais.

 • 2021 11 23
  aromaterapija difuzoriai eterinių aliejų garinimas stresas geriausi eteriniai aliejai
 • 2021 11 23
  aromaterapija namu kvapai difuzoriai eterinių aliejų garinimas garintuvai

  Kaip pajusti geriausią eterinių aliejų poveikį? Kaip teisingai ir efektyviai garinti eterinius aliejus? Kokį eterinių aliejų difuzorių pasirinkti? Atsakymai į dažniausiai kylančius klausimas apie eterinių aliejų garintuvus (difuzorius)

 • 2021 09 29
  eteriniai aliejai aromaterapija ruduo
 • 2021 08 26
  eteriniai aliejai aromaterapija citrusai gaivus oras namuose

  Citrusų eteriniai aliejai yra bene populiariausias pasirinkimas renkantis naują kvapą. Tačiau saugaus naudojimo taisykles būtina pasikartoti!

 • 2021 05 31
  parfumerija naujiena botaniniai kvepalai

  Muzika – tai menas, kurį girdime, vynas – tai menas, kurį ragaujame, o kvepalai – menas, kurį užuodžiame. Botaninėje parfumerijoje kvepalai – tai gamtos ir parfumerio vaizduotės estetinė ekspresija.

 • 2021 03 30
  eteriniai aliejai aromaterapija spygliuočiai
  • Spygliuočių eteriniai aliejai leidžia mums kasdien mėgautis miško kvapais savo namuose. Spygliuočių eteriniai aliejai ypač gerai valo, dezodoruoja ir neutralizuoja patalpų orą.
 • 2020 10 02
  aromaterapija eterinis aliejus eteriniai

  ,,Aromaterapija mūsų šeimos gyvenimo dalis. Eteriniai aliejai – ir vaistas, ir maistas, ir pramoga, ir buitinė chemija - gal dar ir ne viską ir išvardinau. Eteriniais aliejais ne tik kvepiname savo namus, bet ir naudojame jų terapines savybes, esant peršalimo sezonui. Mano mėgiamiausi eteriniai aliejai nuo peršalimo – rozalinų, pušų ir žinoma, citrusai – citrinos, apelsinai, greipfrutai.'' - savo įžvalgomis bei patirtimi dalinasi BIOCOS academy įkūrėja Jolanta.

 • 2020 03 27
  aromaterapija kokosu aliejus kokosas virusai

  Mokslinės studijos apžvalga apie kokosų aliejų

 • 2020 01 18
  eteriniai aliejai citrusiniai apelsinų aliejus saldusis apelsinas kartusis apelsinas nerolio aliejus citrinų aliejus žaliųjų citrinų aliejus bergamotės aliejus

  Citrusiniai vaisiai plačiai auginami visame pasaulyje dėl sveikatai naudingų savybių. Jie gali būti valgomi švieži, dedami į desertus, iš jų spaudžiamos sultys ir verdami džemai. Jie puikus vitaminų šaltinis, juose ypač daug vitamino C. Apdirbant citrusinius vaisius susidaro didelis kiekis atliekų (žievelės, sėklos, minkštimas), kurie sudaro apie 50% vaisiaus masės. Citrusų atliekos yra d-limoneno, flavanoidų, karotinoidų, celiuliozės, pektino, polifenolių askorbo rūgšties ir eterinių aliejų šaltinis.

 • 2019 11 03
  šaltalankis augaliniai aliejai nerafinuoti aliejai

  Aliejaus sudėtyje yra apie 70% palmitinės ir palmitoleinės rūgšties, todėl šaltalankių aliejus turi antimikrobinių savybių bei didina odos laidumą (medžiagų pasisavinimą). Šaltalankių aliejus, kaip joks kitas aliejus, turi itin didelį kiekį vitamino E. Be to, jo oranžinė spalva parodo aukštą karotinoidų kiekį.

 • 2019 04 30
  eteriniai aliejai aromaterapija uodai erkės nuo vabzdžių

  Susipažinkime su eteriniais aliejais, kurie padeda apsisaugoti nuo nepageidaujamų vabzdžių – uodų, erkių, musių bei kt. Tinkamiausi natūralūs repelentai – intensyvų aromatą turintys gvazdikėlių, pušų, kalendrų, snapučių, kedrų, citrinžolių, citrusinių vaisių, nimbamedžių, arbatmedžio (pražangialapių mirtenių) ar kadagių eteriniai aliejai. Norintiems malonesnio aromato patariama naudoti pipirmėmėčių ar levandų eterinį aliejų. Šiais aliejais galima sudrėkinti drabužių kraštelius, praskiedus augaliniu aliejumi, levandų ar arbatmedžio eteriniu aliejumi galima tepti odą arba gydyti niežinčius įgėlimus. Netinkami uodų atbaidymui saldūs gėlių ar vaisių aromatą turintys eteriniai aliejai – rožių, jazminų ir pan. Šie aliejai, priešingai – gali netgi pritraukti vabzdžius.

 • 2019 03 29
  aromaterapija co2 ekstrakcija augalų ekstraktai

  Vis populiarėjant aliejams, eteriniams aliejams ir jų panaudojimo būdams: kosmetikoje, farmacijoje, maisto pramonėje, parfumerijoje, keičiasi ir jų išgavimo metodai. Aliejų spaudimas ir eterinių aliejų distiliavimas, tai seniausi ir dažniausiai taikomi būdai. Tačiau technologijos skverbiasi ir į šią sritį, kurdamos naują išgavimo techniką - superkritinę skystąją ekstrakciją anglies dvideginiu (CO2). Šiuo metodu išgauti ekstraktai vis dažniau pakeičia spaudimo būdu išgautus augalinius aliejus, parfumerinius absoliutus, kurių gamybai naudojami agresyvūs chemikalai, ir net eterinius aliejus, kurie tik iš dalies atspindi tikrąjį gyvo augalo kvapą.

 • 2019 02 17
  tamanu aliejus puiklapių aliejus

  Puiklapių, dar vadinamų tamanų, aliejus, tikrai nusipelnė savo puikumą atspindinčio vardo. Tačiau klientėms jį pasiūlius dažnai išgirstame klausimą, o kas tas tamanu? Taigi skubame Jus supažindinti su tamanų aliejumi ir jo savybėmis.

 • 2018 10 21
  aromaterapija eterinis aliejus slamutis helichrysum

  „Amžinai gyvenančios gėlė“ - taip dar yra vadinami šlamučiai, nes išlaiko savo formą ir spalvą netgi tada, kai yra nuskinami bei sudžiovinami. Neretai sutiksite ir žodį „Immortelle“, kuris reiškia nemirtingumą.

 • 2018 09 30
  patarimai veido kaukes molis receptai kosmetiniai moliai gasulas

  Kosmetinis molis - natūralus gamtos produktas, kadaise plačiai vartotas visų tipų sveikatos problemoms spręsti, vėliau kuriam laikui gerokai primirštas. Nieko nuostabaus, juk atsirado vaistai, kosmetika gražiose pakuotėse ir atrodo, kam čia reikia gydytis ar gražintis statybinėmis medžiagomis, ar ne? Tačiau dabar molis išgyvena tikrą atgimimą. Žmonės nusivylę sintetiniais gaminiais gręžiasi į natūralius, gamtos dovanojamus lobius, o kosmetiniai moliai stebina gausa puikių savybių.

Vilnius
Kaunas
BIOCOS
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

BIOCOS
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  nedirba

VII:  nedirba

BIOCOS
Islandijos pl. 32 (MEGA Prekybos ir laisvalaikio centras) 47446 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-21:00

VI:  10:00-21:00

VII:  10:00-21:00

Vilnius
BIOCOS
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Kaunas
BIOCOS
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  nedirba

VII:  nedirba

BIOCOS
Islandijos pl. 32 (MEGA Prekybos ir laisvalaikio centras) 47446 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-21:00

VI:  10:00-21:00

VII:  10:00-21:00