Prekes dažniausiai išsiunčiame tą pačią dieną!  l   Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 35€

Straipsniai

Straipsniai apie natūralią kosmetiką

 • 2024 02 12
  naturali kosmetika odos prieziura konsultacija

  Efektyvi odos priežiūros rutina neturi būti sudėtinga, tereikia atsirinkti natūralias priemones pagal odos poreikius. Jeigu nesi tikra, kaip tai padaryti, visuomet gali kreiptis į mus - pakonsultuosime ir fizinėse parduotuvėse, ir internetu!

 • 2023 09 13
  eteriniai aliejai aromaterapija atmintis

  Stresas, aplinkos veiksniai ir netinkama plaukų priežiūra gali lemti plaukų slinkimą, skilinėjimą ir galvos odos problemų atsiradimą. Tačiau yra daug veiksmingų būdų, kaip puoselėti plaukų grožį su natūraliomis priemonėmis iš gamtos. Nuo seno žinomi ir naudojami plaukus stiprinantys ingredientai - alavijas, ricinų aliejus ir rozmarinų eterinis aliejus.

 • 2023 05 10
  lūpų aliejus lūpų priežiūra lūpų blizgis makiažas

  BIOCOS įkūrėja Dalia pasakoja apie populiariausią šio pavasario naujieną - natūralius LŪPŲ ALIEJUS su atspalviu!

 • 2023 05 10
  meilėsau moteris hormonai moterssveikata oda odosgrozis

  Hormonai yra labai plati tema, nes jie yra atsakingi už daugelį funkcijų žmogaus organizme. Ne tik už bendrą sveikatą, bet ir odos, raumenų, kaulų būklę. Nupasakoti visko apie hormonus viename laiške neįmanoma, tad paprašėme Agnės supažindinti su moteriškais hormonais bei jų įtaka odos būklei ir bendrai savijautai.

 • 2023 05 10
  meilėsau meditacija emocijos harmonija moteris

  Šiandien dalinamės dar vienu naudingu tekstu, kurį paruošė Jurgita Medonė. Tebūnie tai padrąsinimas išbandyti meditaciją (jeigu dar neteko), kvėpavimo pratimus ir paleisti nereikalingą įtampą bei stresą, slegiantį pečius.

 • 2023 04 06
  meilėsau mityba maistas vanduo odos problemos

  Apie mitybos svarbą odos grožiui bei bendrai organizmo sveikatai pasakoja mitybos specialistė Jelena iš 7pack.

 • 2023 04 06
  meilėsau mankšta sportas gera savijauta

  Apie mankštos svarbą ne tik kūnui, bet ir savijautai pasakoja moterų trenerė Maja.

 • 2023 04 06
  meilėsau veido mankšta veido masažas raukšlės

  Informatyvus sertifikuotos grožio terapeutės, kobido masažo specialistės Benitos August tekstas, kuris padės geriau suprasti, kaip ir kodėl veikia veido raumenys, kodėl oda sensta ir ką galime padaryti, kad tam senėjimui neleistume ateiti per anksti.

 • 2023 04 04
  eteriniai aliejai aromaterapija atmintis

  Kosmetikos priemonių su AHA, BHA, PHA rūgštimis vis daugėja, jos populiarėja. Ką reikėtų žinoti apie šių priemonių naudojimą savarankiškai. Naujausiame straipsnyje apie rūgštis pasakoje BIOCOS įkūrėja Dalia Nosevičienė. 

 • 2023 02 07
  eteriniai aliejai aromaterapija ženklinimas

  Eteriniai aliejai – natūralios, koncentruotos ir efektyvios augalinės medžiagos. BIOCOS jau 13 metų atsirenka aukščiausios kokybės eterinius aliejus ir moko, kaip saugiai juos naudoti namuose. Europos Sąjunga eterinius aliejus priskiria cheminėms medžiagoms, kurias būtina žymėti saugos piktogramomis. Šis naujas žymėjimas perkeliamas ant BIOCOS eterinių aliejų pakuočių, nors eterinių aliejų sudėtis, natūralumas ir kokybė nepasikeitė. Ką reiškia šios naujos piktogramos etiketėse?

 • 2022 09 23
  eteriniai aliejai aromaterapija atmintis

  Atvėsus orams, susiduriame su šaltojo sezono palydovais – sloga ir kosuliu. Kai suserga mažyliai, norime ypatingai jais rūpintis ir kuo greičiau pasveikti. Aromaterapija ir eteriniai aliejai naudojami vos pastebėjus pirmuosius peršalimo požymius, gali pagerinti savijautą ir padėti greičiau pasveikti.

 • 2022 08 23

  Nuo neatmenamų laikų arbatmedis (dar vadinamas pražangialapėmis mirtenėmis) laikomas "viską gydančiu augalu".

  Priešingai nei gali atrodyti, arbatmedžio eterinis aliejus nėra išgaunamas iš arbatos medžio, bet distiliuojamas iš Australijos medžio - pražangialapių mirtenių (Malaleuca Alternifolia) lapų.

 • 2022 08 04
  parfumerija naujiena botaniniai kvepalai

  Eterinių aliejų naudojimo gide pateikiamos aromaterapeutės rekomendacijos, kaip teisingai ir efektyviai naudoti aromaterapinius mišinius. Eterinių aliejų sinergija veikia mūsų emocijas ir fizinį kūną.

 • 2022 07 04
  aromaterapija miego sutrikimai miego rėžimas

  Kokybiškam miegui labai svarbūs emociniai ir fiziologiniai faktoriai. Dvi savo srities profesionalės - aromaterapeutė ir miego trenerė dalinasi savo patirtimi, kaip pagerinti emocinę būklę bei pasiruošti miegui fiziologiškai. Straipsnyje patarimai, ką daryti, jei kankina miego sutrikimai, aptariamas miego režimas ir geriausi eteriniai aliejai miegui

 • 2022 03 28
  parfumerija naujiena botaniniai kvepalai

  Gamta mums dovanoja antioksidantus – laimingas molekules, elektronų donorus, - kurie laisviems radikalams aukoja savo elektronus ir nevirsta laisvaisiais radikalais.  Daug antioksidantų gauname su maistu, bet galime sau padėti naudodami eterinius aliejus, kurie atlieka antioksidanto vaidmenį, nes nešiojasi laisvų elektronų bagažą ir juo mielai dalinasi su laisvaisiais radikalais.

 • 2021 11 23
  aromaterapija difuzoriai eterinių aliejų garinimas stresas geriausi eteriniai aliejai
 • 2021 11 23
  aromaterapija namu kvapai difuzoriai eterinių aliejų garinimas garintuvai

  Kaip pajusti geriausią eterinių aliejų poveikį? Kaip teisingai ir efektyviai garinti eterinius aliejus? Kokį eterinių aliejų difuzorių pasirinkti? Atsakymai į dažniausiai kylančius klausimas apie eterinių aliejų garintuvus (difuzorius)

 • 2021 09 29
  eteriniai aliejai aromaterapija ruduo
 • 2021 08 26
  eteriniai aliejai aromaterapija citrusai gaivus oras namuose

  Citrusų eteriniai aliejai yra bene populiariausias pasirinkimas renkantis naują kvapą. Tačiau saugaus naudojimo taisykles būtina pasikartoti!

 • 2021 07 02
  aromaterapija Sodas parazitai

  Ar žinote, jog pesticidus galime pakeisti natūraliais eteriniais aliejais? Eteriniai aliejai turi gausybę augalo imuniteto dalelių, kurie yra sukurti gamtos ir veikia prieš parazitus ir ligas!

Vilnius
Kaunas
Partneriai
BIOCOS
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

BIOCOS
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Vilnius
BIOCOS
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Kaunas
BIOCOS
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Partneriai