Hormonai yra labai plati tema, nes jie yra atsakingi už daugelį funkcijų žmogaus organizme. Ne tik už bendrą sveikatą, bet ir odos, raumenų, kaulų būklę. Nupasakoti visko apie hormonus viename laiške neįmanoma, tad paprašėme Agnės supažindinti su moteriškais hormonais bei jų įtaka odos būklei ir bendrai savijautai.
Šiandien dalinamės dar vienu naudingu tekstu, kurį paruošė Jurgita Medonė. Tebūnie tai padrąsinimas išbandyti meditaciją (jeigu dar neteko), kvėpavimo pratimus ir paleisti nereikalingą įtampą bei stresą, slegiantį pečius.
Informatyvus sertifikuotos grožio terapeutės, kobido masažo specialistės Benitos August tekstas, kuris padės geriau suprasti, kaip ir kodėl veikia veido raumenys, kodėl oda sensta ir ką galime padaryti, kad tam senėjimui neleistume ateiti per anksti.
Kosmetikos priemonių su AHA, BHA, PHA rūgštimis vis daugėja, jos populiarėja. Ką reikėtų žinoti apie šių priemonių naudojimą savarankiškai. Naujausiame straipsnyje apie rūgštis pasakoje BIOCOS įkūrėja Dalia Nosevičienė.
Eteriniai aliejai – natūralios, koncentruotos ir efektyvios augalinės medžiagos. BIOCOS jau 13 metų atsirenka aukščiausios kokybės eterinius aliejus ir moko, kaip saugiai juos naudoti namuose. Europos Sąjunga eterinius aliejus priskiria cheminėms medžiagoms, kurias būtina žymėti saugos piktogramomis. Šis naujas žymėjimas perkeliamas ant BIOCOS eterinių aliejų pakuočių, nors eterinių aliejų sudėtis, natūralumas ir kokybė nepasikeitė. Ką reiškia šios naujos piktogramos etiketėse?
Atvėsus orams, susiduriame su šaltojo sezono palydovais – sloga ir kosuliu. Kai suserga mažyliai, norime ypatingai jais rūpintis ir kuo greičiau pasveikti. Aromaterapija ir eteriniai aliejai naudojami vos pastebėjus pirmuosius peršalimo požymius, gali pagerinti savijautą ir padėti greičiau pasveikti.
Nuo neatmenamų laikų arbatmedis (dar vadinamas pražangialapėmis mirtenėmis) laikomas "viską gydančiu augalu".
Priešingai nei gali atrodyti, arbatmedžio eterinis aliejus nėra išgaunamas iš arbatos medžio, bet distiliuojamas iš Australijos medžio - pražangialapių mirtenių (Malaleuca Alternifolia) lapų.
Eterinių aliejų naudojimo gide pateikiamos aromaterapeutės rekomendacijos, kaip teisingai ir efektyviai naudoti aromaterapinius mišinius. Eterinių aliejų sinergija veikia mūsų emocijas ir fizinį kūną.
Kokybiškam miegui labai svarbūs emociniai ir fiziologiniai faktoriai. Dvi savo srities profesionalės - aromaterapeutė ir miego trenerė dalinasi savo patirtimi, kaip pagerinti emocinę būklę bei pasiruošti miegui fiziologiškai. Straipsnyje patarimai, ką daryti, jei kankina miego sutrikimai, aptariamas miego režimas ir geriausi eteriniai aliejai miegui
Gamta mums dovanoja antioksidantus – laimingas molekules, elektronų donorus, - kurie laisviems radikalams aukoja savo elektronus ir nevirsta laisvaisiais radikalais. Daug antioksidantų gauname su maistu, bet galime sau padėti naudodami eterinius aliejus, kurie atlieka antioksidanto vaidmenį, nes nešiojasi laisvų elektronų bagažą ir juo mielai dalinasi su laisvaisiais radikalais.
Kaip pajusti geriausią eterinių aliejų poveikį? Kaip teisingai ir efektyviai garinti eterinius aliejus? Kokį eterinių aliejų difuzorių pasirinkti? Atsakymai į dažniausiai kylančius klausimas apie eterinių aliejų garintuvus (difuzorius)
Ar žinote, jog pesticidus galime pakeisti natūraliais eteriniais aliejais? Eteriniai aliejai turi gausybę augalo imuniteto dalelių, kurie yra sukurti gamtos ir veikia prieš parazitus ir ligas!
Muzika – tai menas, kurį girdime, vynas – tai menas, kurį ragaujame, o kvepalai – menas, kurį užuodžiame. Botaninėje parfumerijoje kvepalai – tai gamtos ir parfumerio vaizduotės estetinė ekspresija.
Spygliuočių eteriniai aliejai leidžia mums kasdien mėgautis miško kvapais savo namuose. Spygliuočių eteriniai aliejai ypač gerai valo, dezodoruoja ir neutralizuoja patalpų orą.